miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ostatnie domowe spotkanie Sandecji przed przerwą zimową!

0 156

Jutro (28 listopada) o godzinie 18:00 piłkarze Sandecji Nowy Sącz podejmą drużynę Odry Opole w ramach zaległej 19. kolejki spotkań Fortuna 1 Ligi. To ostatni mecz sądeckiej ekipy w roli gospodarza przed przerwą zimową.

 

Czytaj również: Kontynuacja zbiórki na rehabilitację Andrzeja!

 

W sobotę (24 listopada) Sandecja wywalczyła cenne zwycięstwo z drużyną Chrobrego Głogów. Cenne dlatego, iż zajmujący obecnie 3 miejsce w tabeli „Biało-czarni”, odrobili część straty punktowej do zajmującej drugą pozycję ekipy ŁKS-u Łódź. Aktualnie oba zespoły dzieli jedynie oczko różnicy i przy korzystnym zbiegu okoliczności, klub z siedzibą przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu, może przed przerwą zimową ponownie zagościć na drugiej lokacie premiowanej awansem do Ekstraklasy.

Forma najbliższego rywala „Biało-czarnych” to wielka niewiadoma, ponieważ Opolanie nie rozegrali spotkania ligowego od trzech tygodni. Ich dwa ostatnie mecze zostały przełożone, wiec nie do końca wiadomo, jaki poziom aktualnie reprezentuje zespół. W tabeli plasuje się na pozycji 11. z dorobkiem 23 punktów i dwóch zaległych spotkań.

W jutrzejszym spotkaniu na murawie nie pojawi się strzelec zwycięskiej bramki z konfrontacji z Głogowem, Damian Chmiel, który będzie pauzował za kartki. Poprzednie spotkanie obu drużyn zakończyło się wiktorią Odry Opole 1-0.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź