miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Oświadczenie Sandecji ws. incydentu na meczu juniorów w Nowym Sączu!

1 1 118

Powracamy do wydarzeń z ubiegłego piątku (11 maja), gdzie podczas rozgrywek juniorskich drużyn Sandecji i Wisły Kraków w Nowym Sączu doszło do incydentów z udziałem kibiców gospodarzy. Poniżej przedstawiamy oświadczenie sądeckie klubu w tej sprawie.

 

Temat zachowania kibiców na meczu Centralnej Ligi Juniorów do lat 15 poruszaliśmy w artykule: Skandal na stadionie Sandecji? Wisła Kraków: „Nie zostawimy tak tej sprawy”

 

Nawiązując do wydarzeń, które miały miejsce na trybunach obiektu przy ul. Kilińskiego 47, informujemy, iż Miejski Klub Sportowy „Sandecja” S.A. dołożył wszelkich starań, aby ten mecz był rozegrany w jak najbezpieczniejszych warunkach. Niestety zachowanie zaprezentowane przez grupkę kilku nastolatków wśród publiczności jest godne potępienia. Klub MKS SANDECJA S.A. odcina się od takich zachowań, jednocześnie zapewniając, że w przyszłości dołoży wszelkich starań, aby podobne ekscesy nie miały miejsca.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Panowie Nowak, Gwiżdż I Haslik łopata do reki i zasuwać na budowie stadionu Sandecji !!! Trzeba odpracować przejedzone pieniądze wydane na etaty, premie I wynajem stadionu w Niecieczy !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.