miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Passa bez porażek trwa, Sandecja remisuje w Opolu!

0 198

W ramach 21. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz spotkała się w wyjazdowym starciu z Odrą Opole. “Pasy” szybko objęły prowadzenie, po indywidualnej akcji w obrębie “szesnastki” faulowany był Wojciech Hajda, a pewnym strzałem do siatki popisał się kapitan zespołu, Michal Piter-Bučko. W 50 minucie zawodnicy Odry zdołali wyrównać i mecz zakończył się remisem 1:1.

 

Czytaj  również: Nowosądecka młodzież finalistą ogólnopolskiego konkursu współpracy z Niemcami! Otrzymają 12 tysięcy euro?

 

– Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to z przebiegu, remis jest zasłużony. Myślę, dwie drużyny chciały zwyciężyć, mamy swoje problemy, Odra swoje. Zmiana trenera w tym tygodniu w zespole gospodarzy, spowodowało to, że Ci zawodnicy grali na 120 procent i to było widać. My po tej dobrej serii dziewięciu meczów bez porażki przyjechaliśmy tutaj, nie wiem czy w roli faworyta, bo tabela nie kłamie. Zespół Odry mógł takie same miano nosić, chcieliśmy zdobyć trzy punkty. Po spotkaniu mogę powiedzieć, że ten punkt bardzo szanujemy. Jeżeli będziemy remisować na wyjazdach i u siebie punktować, to będzie dobrze i będę zadowolony. Szanuję ten punkt i z przebiegu meczu jestem zadowolony – powiedział po remisie w Opolu trener Sandecji, Dariusz Dudek.

 

 

Sandecja po wczorajszym spotkaniu zajmuje 14 miejsce w tabeli  Fortuna 1 Ligi, “Duma Sądecczyzny” zgromadziła do tej pory  21 punktów, strzeliła 21 bramek , a straciła 33. Od objęcia stanowiska trenera przez Dariusza Dudka zespół z  Nowego  Sącz prezentuje jedną z lepszych form w lidze. 

 

 

Źródło i Fot:. Sandecja.pl/flashscore.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź