miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pergola tarasowa czy salon ogrodowy? Co będzie trendem w 2023 roku?

0 342

Pergola tarasowa czy salon ogrodowy? – to pytanie już teraz zadają sobie miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Które rozwiązanie będzie doskonałe dla osób, chcących stworzyć przytulne i funkcjonalne miejsce do relaksu na swoim tarasie czy ogrodzie? Sprawdź informacje, które zebraliśmy dla Ciebie.

Pergola ogrodowa nowoczesna. Dlaczego warto?

Pergola ogrodowa nowoczesna to rodzaj konstrukcji, która posiada nie tylko drewniane elementy. W XXI wieku może być ona wyposażona także w szklane panele, systemy ścian przesuwanych oraz inne rozwiązania, które sprawiają, że wyobrażenie o miejscu, obrośniętym pędami winogron odchodzi w niepamięć.  

Pergola tarasowa i jej styl może być dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jest to rozwiązania elastyczne i uniwersalne, które pozwala na stworzenie przestrzeni idealnie dostosowanej do wypoczynku, pracy a nawet posiadania własnej siłowni w ogrodzie. Najlepiej zobaczyć realizacje na stronie uznanego producenta, jakim jest bez wątpienia firma modern-wood.pl i zamówić swoją wymarzoną pergolę. 

Drewniane salony ogrodowe

Drewniane salony ogrodowe wielu ludziom kojarzą się z prowizorycznym zadaszeniem, pod którym znajdują się takie rzeczy jak: zestaw mebli ogrodowych, składający się zwykle z krzeseł, sofy, stolika i innych elementów, przeznaczonych do użytku na zewnątrz budynku, w ogrodzie lub na tarasie. 

Nic z tych rzeczy! Drewniany salon ogrodowy od ModernWood sprawia, że można mieć dylemat co do wyboru tego miejsca dla siebie. Salon ogrodowy od wspomnianej firmy jest idealny nie tylko do relaksu, przyjmowania gości lub spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Można go dopasować do indywidualnych preferencji. Jeśli chcesz mieć miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, ćwiczeń czy niczym niezakłóconej lektury – drewniane salony ogrodowe będą dla Ciebie wyborem idealnym.

Pergola ogrodowa czy salon ogrodowy. Co wybrać?

Wybór między pergolą a altaną zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Obie konstrukcje pozwalają na relaks i uzyskanie ochrony przed słońcem, zapewniając przy tym intymność oraz ochronę przed niechcianymi spojrzeniami. 

Dzięki roślinności, którą możesz zasadzić na pergoli bądź też estetycznym dodatkom w salonie ogrodowym, stworzysz przestrzeń, dzięki której pozostaniej w otoczeniu natury. Obie konstrukcje mogą być też wykorzystywane przy organizowaniu różnych spotkań czy przyjęć, bądź też jako miejsce do czytania czy odpoczynku po ciężkim dniu. Altana dla wielu osób jest miejscem, w którym można przechowywać narzędzia takie jak kosiarka, łopaty czy grabie. 

Co więc wybrać? Przede wszystkim konstrukcje, które są wykonane z wysokiej jakości drewna BSH, odpornego na warunki atmosferyczne. Warto postawić na produkty, zabezpieczone naturalnym olejem oraz objęte rozszerzoną, siedmioletnią gwarancją. Takie są właśnie pergole, altany czy carpoty od ModernWood. Warto sprawdzić ich wybrane realizacje, choćby tutaj https://modern-wood.pl/produkty/altana-sunguard/, decydując się na rozwiązanie, które przetrwa lata.

 

– Artykuł sponsorowany

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź