miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Piłkarskie zmagania uczestników OHP

0 612

Obiekty Klubu Sportowego „Helena” w Nowym Sączu były areną zmagań piłkarskich uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy. Turniej odbył się 27 maja, wzięło w nim udział 52 uczestników (dziewcząt i chłopców). Sędzia główny Marek Ruchała miał pełne ręce (i gwizdek) roboty. Mecze prowadzili również sędziowie Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

 

Czytaj również: Dzięki młodzieży z OHP w Nowym Sączu powstaje mini ogród zmysłów

 

Mecze rozgrywano równocześnie na trzech boiskach, w systemie 2×5 minut. Łącznie rozegrano 20 spotkań. Zmienna aura nie przeszkodziła podopiecznym, stęsknionym ruchu na świeżym powietrzu po wielu miesiącach zdalnej nauki szkolnej – informują organizatorzy.

Animuszu nie brakowało, zawodziła co najwyżej kondycja fizyczna; mimo to opiekunka medyczna nie miała interwencji ratowniczych. Większość uczestników witała się jak starzy znajomi, brali przecież wcześniej udział w różnych wspólnych przedsięwzięciach.

Zawody umożliwiły wyłonienie zespołów reprezentujących jednostkę na nadchodzących mistrzostwach województwa małopolskiego młodzieży OHP, które wkrótce będą miały miejsce w Nowym Sączu. Rywalizacja zaplanowana jest na 9 czerwca (chłopcy) oraz 17 czerwca (dziewczęta).

 

 

źródło i fot.: OHP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź