miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pławecki vs. Wojciechowski na remis. Ostra walka podczas Babilon Promotion

0 1 193

Były mistrz świata w K-1, Łukasz ‘Boom Boom’ Pławecki zadebiutował w grupie Babilon Promotion. Nowosądecki bokser zmierzył się dzisiejszej (13 maja) nocy z niepokonanym na zawodowych ringach, Krzysztofem Wojciechwoskim z Włocławka. Sędziowie zadecydowali o remisie. Pojedynek Pławeckiego z klubu HALNY Nowy Sącz odbył się podczas gali Babilon Boxing Show w Jaworznie. Walka trwała 8 rund i maksymalnie wyczerpała obydwu zawodników.

Czytaj również: 18 milionów na modernizację Hali Lodowej MOSiR

8 rund po 3 minuty w wadze półciężkiej (do 79,4 kg): Łukasz “Boom Boom” Pławecki (4-0-2) zremisował z Krzysztofem Wojciechowskim (4-0-1) (76-76, 75-77, 76-76). 

Obejrzyj skrót walki w Polsat Sport Premium – KLIK 

Dynamiczna była walka w wadze półciężkiej. Łukasz “Boom Boom” Pławecki, którego wejściu towarzyszył histeryczny pisk jednej z fanek zmierzył się z Krzysztofem Wojciechowskim, który z czterech walk na zawodowym ringu – nie przegrał żadnej. Starcie było wyrównane, nikt nie odpuszczał. Ten ośmiorundowy pojedynek musiał kosztować wiele sił, ale pięściarze byli nienagannie przygotowani. Po walce z uznaniem objęli się, dziękując za walkę. Sędziowie opowiedzieli się za remisem. – Była dobra bitka – mówił z uśmiechem po walce Wojciechowski. Pławecki również przyjął werdykt z zadowoleniem. Pięściarze umówili się już nawet na rewanż.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź