miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Podróż autobusem retro i pomoc WOŚP w jednym. Takie atrakcje tylko w Nowym Sączu

0 1 104

Pośród licznych atrakcji i licytacji na rzecz 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, możemy znaleźć nie lada gratkę dla miłośników i koneserów zabytkowej motoryzacji. Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji w Nowym Sączu po raz kolejny postanowiło przyłączyć się do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zaoferować podróż zabytkowym autobusem marki Autosan H9-35 #94. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę (30 stycznia). Szczegółowy rozkład jazdy znajdziesz na plakacie poniżej. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. 

 

Czytaj również: Przed nami Jubileuszowy 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

– Dzięki przychylności oraz we współpracy z MPK Nowy Sącz zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowe kursy linii nr 7, które obsłuży nasz Autosan H9-35 #94. Podczas wybranych kursów w godzinach od 11 do 16 nasi wolontariusze będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – informuje Stowarzyszenie. – Zapraszamy do udziału i pomagania razem z nami!

 

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra już po raz trzydziesty! W niedzielę 30 stycznia odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Relacje ze zbiórki będzie można oglądać na antenie TVN, TVN24, TTV oraz w Playerze.
 
30. Finał WOŚP odbędzie się już 30 stycznia. Celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W akcję angażują się 1633 Sztaby, w tym 90 Sztabów zagranicznych w 29 krajach. W Warszawie centrum wydarzeń stanowiło będzie studio telewizyjne oraz studio koncertowe w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki.
 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź