miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Policjant z Nowego Sącza drugi w turnieju tenisa stołowego

0 409

Dominik Woźniak z sądeckiej komendy wywalczył drugie miejsce w kategorii open w I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie i Prezesa Inpost, natomiast wraz z kolegami zajął pierwsze miejsce w kategorii drużynowej. Zawody odbyły się 20 maja br. w Krakowie, a do rywalizacji stanęli członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, policjanci i emerytowani funkcjonariusze z województwa małopolskiego, a także pracownicy firmy InPost.

Czytaj również: Rowerowy patrol policji na ulicach Nowego Sącza

20 maja br. w hali Klubu Sportowego Bronowianka Kraków odbył się turniej tenisa stołowego, który został zorganizowany przez IPA Region Nowy Sącz oraz InPost. Wydarzenie patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji – nadinsp. Michał Ledzion oraz Prezes Zarządu InPost Rafał Brzoska. W szranki stanęli członkowie IPA, małopolscy policjanci i emerytowani funkcjonariusze, a także pracownicy InPostu. Mecz otwarcia został rozegrany pomiędzy I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji – insp. Rafałem Leśniakiem, a Prezesem Zarządu InPost – Rafałem Brzoską i zakończył się remisem.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wśród pań wywalczyła reprezentantka Policji – Joanna Jagła, a w kategorii open najlepszy był Marcin Łowas z zakopiańskiej Policji. Tuż za nim, po emocjonującym pojedynku, uplasował się reprezentant IPA Nowy Sącz – Dominik Woźniak, który na co dzień służy w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W kategorii drużynowej pierwsze miejsce zajął zespół w składzie: Rafał Leśniak, Dominik Woźniak i Michał Kantor, którzy reprezentowali IPA Nowy Sącz.

Zwycięzcy turnieju odebrali pamiątkowe medale i statuetki z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie – insp. Rafała Leśniaka, Wiceprezesa Zarządu InPost – Marcina Pulchego oraz Elżbiety Garguli – Przewodniczącej Zarządu Regionu IPA Nowy Sącz. Organizatorzy już zapowiedzieli, że turniej będzie kontynuowany.

Źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź