miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pomimo pandemii wywalczyli 2 złota na Mistrzostwach Polski! Pojadą do Petersburga i Orlando

0 524

Kilka dni temu w Raszynie odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Sportowego Cheerleading. Zawodnicy z Nowego Sącza wywalczyli złote medale w aż dwóch konkurencjach. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami i w trosce o zdrowie zawodników. 

 

Czytaj również: „Kolęda z rodziną – Konkurs Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych”

 

W kategorii duo hip hop senior startowały siostry Justyna i Natalia Migacz. Poprawiły swój wynik z zeszłego roku i wytańczyły tytuł Mistrzyń Polski.

W kategorii mini drużyna hip hop senior zespół ADeeM Team w 14 osobowym składzie zatańczył na miarę 1 miejsca i uzyskał tytuł Mistrza Polski.

Występy były niezwykle energetyczny i wzbudził ogromny aplauz wśród innych tancerzy (niestety nie było publiczności).

 

 

Trenerem i choreografem zespołu ADeeM jest Justyna Migacz. – To niezwykle trudne zadanie tworzyć zespół i tańczyć w nim. Justyna jako młoda trenerka świetnie prowadzi zespół opierając się na najnowszych kanonach psychologii sportu. Zarówno duet jak i zespół otrzymał nominację na Mistrzostwa Europy w Petersburgu i Mistrzostwa Świata w Orlando – informuje klub.

Na Mistrzostwa Polski PZTCH były przygotowywane jeszcze 2 zespoły ADeeM dziecięcy i juniorski. Jednak ze względów bezpieczeństwa nie wystartowały w tym roku.

Gratulacje dla tancerzy i ich trenerów.

 

IMG_1598

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź