miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pomocnik Sandecji piłkarzem jesieni! Wyróżnienie dla Macieja Małkowskiego

0 331

Radio Weszło.FM zorganizowało plebiscyt na najlepszego zawodnika jesiennej rundy Fortuna 1. Ligi. W głosowaniu wzięli udział trenerzy oraz piłkarze zespołów grających na zapleczu Ekstraklasy. Dzięki kapitalnej postawie „Biało-czarnych” w niedawno zakończonej części sezonu, wyróżnienia otrzymali także Maciej Małkowski oraz Marek Kozioł.

 

Czytaj również: Piłkarze Sandecji z odwiedzinami u czworonogów! [WIDEO]

 

Głosowanie obejmowało kilka kategorii, na które składały się: najlepszy trener, bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik, odkrycie jesieni, rozczarowanie, oraz najlepszy zawodnik jesieni. Najważniejsze wyróżnienie przypadło w udziale pomocnikowi Sandecji Nowy Sącz, Maciejowi Małkowskiemu, który został Pierwszoligowcem Jesieni! W pokonanym polu zostawił Macieja Domańskiego z Rakowa Częstochowa, którego wyprzedził o 3 punkty. Uplasował się też na drugiej pozycji w kategorii najlepszy pomocnik, gdzie musiał uznać wyższość Łukasza Sierpiny z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Drugie miejsce w zestawieniu najlepszych golkiperów zajął z kolei niezawodny Marek Kozioł, który przegrał rywalizację z Michałem Gliwą, aktualnie broniącym barw lidera tabeli z Częstochowy.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź