Powrót kibiców na Kilińskiego i remis Sandecji

0 651

Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1:1 z Chrobrym Głogów. „Pasy” przeważały w spotkaniu, nie jest to nic zaskakującego bowiem od 40 minuty, w której pomocnik gości Tomasz Cywka obejrzał drugą żółtą kartkę Sądeczanie mieli przewagę liczebną. Jednak na odpowiedź na bramkę Chrobrego Głogów przyszło nam czekać aż do 84 minuty, w której Maciej Małkowski zamienił karnego na gola. Okazję do wyrównania miał wcześniej w 72 minucie Michał Piter-Bucko ale jego karnemu zabrakło skuteczności. Mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1. Mecz na Kilińskiego odbył się z udziałem kibiców z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Czytaj również: Udało się! Tomek zwyciężył Szansę na sukces i zaśpiewa w Opolu

Sandecja po dzisiejszym remisie zajmuje 11 miejsce, w 31 spotkaniach zgromadziła 41 punktów jednocześnie strzelając 39 bramek a tracąc 45.

Źródło i Fot.: Sandecja.pl/flashscore.pl