Poznaj sylwetki 3 najpopularniejszych sportowców w regionie. Trwa finałowe głosowanie [Część 6]

0 492

Zakończył się drugi etap w głosowaniu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2020 roku. Wśród 86 zgłoszonych kandydatów udało się wybrać 19-stu. Rozpoczęło się głosowanie, które potrwa do końca miesiąca. Poniżej prezentujemy sylwetkę trójki z 19 uczestników. Szczegóły znajdziesz również tutaj – KLIK

Czytaj również: Poznaj sylwetki 3 najpopularniejszych sportowców w regionie. Trwa finałowe głosowanie [Część 1]

Anna Baran
Trenuje od 2016 roku w 2020 zdobyłam brazowy medal na mistrzostwach Polski kadetow starszych w light contact. Praktycznie nikt ani nic mnie nie zainspirowalo na trening trafiłam przez przypadek, spodobala mi się da dyscyplina sportowa i  trwam w niej do dziś.

Bartłomiej Janeczko
Swoją przygodę z rugby rozpocząłem w wieku 12 lat. Pierwsze kroki stawiałem pod okiem trenera Tadeusza Janika w klubie Biało Czarni Nowy Sącz. Po kilku latach zmieniłem swoje barwy klubowe przenosząc się na stałe do Juvenii Kraków. To właśnie z tym klubem zdobyłem m.i. Mistrzostwo Polski w Rugby 7 Juniorów, Mistrzostwo Polski w Rugby 15 Juniorów i drugie miejsce na jednym z największych turniejów Rugby 7 – Emirates Airline Dubai Rugby Sevens w kategorii U19 oraz miałem możliwość gry w Reprezentacji Polski. Obecnie rozgrywam mecze w seniorskiej drużynie Juvenii Kraków, z którą zdobyłem srebrny medal Pucharu Polski w Rugby 15 oraz brązowy medal Mistrzostw Polski w Rugby 7 pod wodzą trenerów Konrada Jarosza i Łukasza Kościelniaka (oba w 2020 roku). Oprócz sportu, który w moim życiu pochłania praktycznie większość czasu ważną kwestią jest też nauka, rodzina i czas wolny spędzany ze znajomymi.

Klaudia Zwolińska
Z pochodzenia Sądeczanka, w 2020 roku wzięła udział w Mistrzostwach Europy Juniorów i Młodzieżowców w Krakowie. W C1 Klaudia stanęła zdobyła srebrny medal. Klaudia reprezentuje klub sportowy KS Start Nowy Sącz, jest studentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Łukasz Pławecki
Kickboxer, trener, właściciel klubu HALNY Nowy Sącz i Zawodowy Mistrz Świata w kickboxingu zdobył 1. miejsce w kategorii do 77 kg według serwisu sportowego Madfight. Dodatkowo we wrześniu obronił tytuł Mistrza Świata.