miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Prezes Sandecji: Wierzę, że kibice licznie stawią się w Niecieczy! [OŚWIADCZENIE]

4 790

W nawiązaniu do stanowiska Stowarzyszenia Kibiców Sandecji dotyczącego bojkotu jutrzejszego meczu z Piastem Gliwice po słowach Grzegorza Haslika w sprawie budowy nowego stadionu przy Kilińskiego, sam prezes Sandecji również wydał swoje oświadczenie.

 

O sprawie pisaliśmy w artykule: Kibice Sandecji zbojkotują mecz z Piastem przez słowa prezesa Haslika!

 

Poniżej pełna treść oświadczenia prezesa zarządu MKS Sandecja S.A. – Pana Grzegorza Haslika:

Przykro mi, że moja wypowiedź na temat stadionu została opacznie zrozumiana. Klub, w tym także ja, chciałby, aby stadion przy ulicy Kilińskiego 47 odpowiadał oczekiwaniom Kibiców. Na dzień dzisiejszy miasto Nowy Sącz ogłosiło przetarg na projekt stadionu i czeka na oferty. W wypowiedzi, której udzieliłem w Regionalnej Telewizji Kablowej, chodziło mi o to, że oferenci przedstawią oferty zróżnicowane pod względem cenowym. Miasto Nowy Sącz na tę inwestycję ma zagwarantowaną kwotę w wysokości 50 mln zł. Na ten moment nie można jednoznacznie stwierdzić, na jaką pojemność stadionu – liczbę krzesełek – to pozwoli. Dla Klubu Sandecja i myślę że także dla Kibiców, ważne jest, aby ten stadion powstał jak najszybciej. Jeżeli kwota, która figuruje w budżecie miasta wystarczy, aby wybudować obiekt o pojemności ok. 8 200 miejsc, taka sytuacja będzie miała miejsce.

Jeśli chodzi o zapowiedź, jakiej udzieliło Stowarzyszenie Kibiców Sandecji, w kwestii zbojkotowania meczu z Piastem Gliwice, to mam nadzieję, iż do tego nie dojdzie. Mecz ten jest bardzo ważny zarówno dla Zarządu, Sztabu Szkoleniowego, Piłkarzy, jak i pozostałych osób związanych z Sandecją. Wszakże jest to pojedynek, w którym będziemy mierzyć się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Dlatego wierzę, że KIBICE licznie stawią się w Niecieczy i głośnym dopingiem pomogą Piłkarzom wywalczyć bardzo ważne trzy punkty.

Wielu ludzi twierdzi, iż odpuściliśmy już walkę o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pragnę wszystkich zapewnić, że jest to NIEPRAWDA. Zarząd, Sztab Szkoleniowy, a przede wszystkim Piłkarze do ostatniej minuty sezonu będą walczyć o zrealizowanie celu. Mam nadzieję, że Kibice nam w tym pomogą, poprzez swój głośny i gorący doping.

Opr. Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz
Źródło: Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również
4 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Panie Haslik ,
  Kibice oczekiwali, że Pan zadeklaruje budowę stadionu na min 8000 miejsc. Tymczasem warunkuje to Pan posiadanymi pieniędzmi. Nie tędy droga ! Cel to stadion Sandecji na 8200 miejsc i do tego celu trzeba dobrać środki (pieniądze) ! Stadion na 4500 miejsc to spuszczanie Sandecji do 1 ligi, a potem do 2 ligi !
  Pana czas juz sie skończył !!! Zmienimy Prezydenta Miasta w najbliższych wyborach, a ten nowy Prezydent usunie Pana ze stanowiska !!! Wybierzemy takiego Prezydenta, który bedzie miał rekomendacje Stowarzyszenia Kibiców Sandecji i pisemnie zadeklaruje budowe stadionu na 8000 miejsc !!!
  Bojkot meczu Sandecji z Piastem Gliwice będzie !!! Bojkotow takich na wsi w Niecieczy bedzie więcej
  Stowarzyszenie Kibicow Sandecja ma poparcie organizacji kibicowskich wielu klubow ekstraklasy na czele z Cracovią !!! Stowarzyszenie Kibicow Sandecji może sprawic, że Pana Sandecja S.A. bedzie bojkotowana na wszystkich boiskach ekstraklasy !!!
  Jak kibice protestowali przed Ratuszem, to Pana wsród nich nie bylo. Schował sie Pan ze strachu ! Jest Pan przegrany ! Ma Pan to na co Pan zasłużył !!!

 2. keisyr pisze

  I jeszcze jedno Panie Haslik,

  Wiadomo że na stadionach o pojemności 4500 widzów nie gra sie w ekstraklasie (wyjatek to Nieciecza, która wnet spadnie do 1 ligi) Więcej na stadionach o pojemności 4500 widzow mało kto już gra w 1 lidze !!!
  Budowanie stadionu na 4500 miejsc to założenie spadku Sandecji do 1 ligi a nastepnie do 2 ligi !!!
  Jezeli Pan o tym nie wie lub nie zdaje sobie z tego sprawy to niech Pan da sobie spokój z Sandecja !!! Lepiej samemu odejść niż zostać zdymisjonowany !!!

 3. keisyr pisze

  Zdymisjonować Haslika !!!
  Powiedział że woli stadion na 4500 miejsc, niż na 8000 miejsc ! Co znaczy że woli Sandecję w 1 lub 2 lidze niż w ekstraklasie !!!

 4. xaxa121 pisze

  1 liga, spadkowicz, do tego bez stadionu, bez pieniędzy, połowa drużyny odejdzie po sezonie, każdy śmieje się z Sandecji obecnie, a nie z Niecieczy. Więc warto było?

Zostaw odpowiedź