Przed nami IV HEAD Puchar Jaworzyny
W sobotę, 1 lutego ośrodek Grupy PKL na Jaworzynie Krynickiej oraz HEAD Polska zapraszają wszystkich miłośników narciarstwa do udziału w HEAD IV Puchar Jaworzyny. Zawody w slalomie gigancie odbędą się na trasie nr 6.
Czytaj również: MCK Sokół: Waldemar Malicki & RB DIXIE FIVE – jazz, klasyka i dobra zabawa w Nowym Sączu!
Wyjątkowe emocje, sportowa adrenalina i mnóstwo atrakcji – tak w skrócie zapowiada się nadchodzący weekend na Jaworzynie Krynickiej. Już 1 lutego w górskim ośrodku Grupy PKL odbędą się zawody, w których bezpłatnie udział może wziąć każdy entuzjasta narciarstwa.
Zawody HEAD IV Puchar Jaworzyny zostaną rozegrane w konkurencji slalom gigant z podziałem na dwie kategorie – kobiet oraz mężczyzn (osoby pełonoletnie).
Na stoku w dwóch kategoriach wystartują także uczestnicy do 17 roku życia – pierwsza grupa do 12 lat (dziewczynki i chłopcy – po 3 miejsca) oraz druga grupa od 13 lat (dziewczynki i chłopcy – po 3 miejsca). Uczestnicy i uczestniczki będą rywalizować ze sobą podczas dwóch przejazdów na trasie nr 6.
– Warunki do uprawiania sportów zimowych w ośrodku Grupy PKL na Jaworzynie Krynickiej dopisują! Zachęcamy wszystkich sportowej rywalizacji narciarskiej do udziału w zawodach. Szykuje się doskonała zabawa! – mówi Tomasz Pasieka z zarządu spółki Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka.