miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Robert Ruchała w MMA idzie jak burza!

0 456

W minioną sobotę (6 kwietnia) sądeczanin Robert Ruchała stoczył swoje kolejne starcie MMA na Gali Wirtuoz Challenge 2 Next Step, która odbyła się w  Bydgoszczy. Wychowanek sądeckiego Klubu Fight House zwyciężył jednogłośnie na punkty.

Czytaj również: Ruszyła sprzedaż biletów na galę HFO: Nowe Rozdanie KLIK

– 6 kwietnia stoczyłem swój kolejny pojedynek MMA. Po 3 rundach wygrywam jednogłośnie na punkty! Udało mi się wygrać każdą rundę, a na dodatek prawie udało mi się skończyć walkę przed czasem w rundzie 1 przez dźwignie na staw łokciowy. Niestety przeciwnik okazał się na tyle silny, że przetrzymał dźwignie i walczyliśmy do końca. Całe 3 rundy – relacjonuje w rozmowie z portalem miastoNS Robert Ruchała.

 


Rozmowa z trenerem Roberta – Filipem “Wolan” Wolańskim

 

Robert jest wychowankiem Rafała Dudka właściciela Klubu Fight House Nowy Sącz. Ma 20 lat. W Nowym Sączu ukończył Jezuickie Centrum Katolickie (liceum). Od niedawna mieszka w Krakowie, walcząc z zawodnikami w Klubie Grappling Kraków BJJ. Studiuje w Akademii Ignatianum w Krakowie. W ostatnim czasie wygrał Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny organizowany przez Gazetę Krakowską.

Rafał Kmak
fot. Robert Ruchała

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź