miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rozegrana została druga kolejka Sufigs Ligi Orlika [ZDJĘCIA]

0 87

Druga kolejka Sufigs Ligi Orlika za nami, zostały rozegrane mecze ekstraklasowe, pierwszoligowe oraz drugoligowe. W Ekstraklasie na prowadzeniu jest Q-Graf/Metalex, który wygrał mecz z drużyną Sandecja Old Boys.

 

Czytaj również: Siatkarze Dunajca Nowy Sącz zdobyli srebrny medal na Mistrzostwach Polski

 

W Ekstraklasie rozegrano pięć spotkań, w których zostało strzelonych trzydzieści goli. Najwięcej z nich (dziesięć) zostało oddanych w meczu Dom Weselny Sylwia – Wiśniowski. Żółtych kartek wręczono aż piętnaście, natomiast czerwonych dwie.

Wyniki drugiej kolejki Sufigs Ligi Orlika – Ekstraklasa:

Ibis Styles N.S. – Notus Finans 2:1
Optimedic/CarForum – Gold Team/Meble Lorek 5:2
Sandecja Old Boys – Q-Graf/Metalex 1:5
Brzezna – Baz Pal 1:3
Dom Weselny Sylwia – Wiśniowski 5:5

W tabeli dominuje Q-Graf/Metalex, na drugiej pozycji jest Gold Team/Meble Lorek, natomiast trzecią lokatę zajmuje Ibis Styles N.S.

W I Lidze odbyło się również pięć spotkań, oddano 47 goli i o dziwo nie została przyznana żadna żółta ani czerwona kartka. Dwanaście goli strzelono podczas meczu Meble Ogrodowe Kocemba – Tradycja Fabryka Okien i był to najlepszy wynik drugiej kolejki.

Wyniki drugiej kolejki Sufigs Ligi Orlika – I Liga:

Stal-Bud Nawojowa – Euro Gosdrob 4:3
Stowarzyszenie Dla Miasta – Trendy Team 3:7
Meble Ogrodowe Kocemba – Tradycja Fabryka Okien 6:6
Wiśniowski II – Gadżet Team 2:8
The Reds Inter-Jack – Kaduk/Balu-Mat 6:2

Na pierwszym miejscu w tabeli znajduje się The Reds Inter-Jack, na drugim Gadżet Team, natomiast na trzecim Tradycja Fabryka Okien.

W II Lidze rozegranych zostało cztery mecze, w trakcie których strzelono 33 gole oraz wręczono pięć żółtych kartek. Najwięcej (dwanaście) oddano podczas spotkania Bruk-Ogród-Nowak – Walczyk Optyk.

Wyniki drugiej kolejki Sufigs Ligi Orlika – II Liga:

Jako Tako Team – Piwniczanka Poprad 2:4
Batimowcy – Konspol Holding 0:4
Bruk-Ogród-Nowak – Walczyk Optyk 10:2
Greenpowerns – Łat-Kam 4:7

Bruk-Ogród-Nowak zajmuje pierwszą lokatę w tabeli, zaraz za nim jest Piwniczanka Poprad, natomiast na trzecim miejscu jest Łat-Kam.

Sufigs Liga Orlika to największa impreza sportowa na terenie powiatu nowosądeckiego. Rozgrywki odbywają się na sztucznej murawie. Na zwycięzców czekają nie tylko puchary, medale i dyplomy, ale również wysokie nagrody finansowe (od 500 do 2000 złotych).

Szczegółowe informacje dotyczące Sufigs Ligi Orlika znajdują się na stronie internetowej: http://lfsportevents.pl/ligaorlika/.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.