miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rubio zawodnikiem Sandecji

0 268

Nowym zawodnikiem zespołu Sandecja Nowy Sącz będzie Rubén López Huesca. Hiszpański napastnik trafi do drużyny z #K47 na zasadzie wypożyczenia z Cracovii Kraków. Rubén to brat Carlitosa López Huesca (byłego zawodnik Legii Warszawa, który został sprzedany za 2,5 miliona euro).

 

Czytaj również: Współpraca z firmą Solgro fotowoltaika oficjalnie przypieczętowana! Lokalna drużyna piłkarska z mocnym wsparciem

 

“Rubio” urodził się 24 czerwca 1995 roku w Alicante i swoją piłkarską karierę rozpoczynał w hiszpańskim Elche CF. Przez cztery sezony w Elche Ilicitano CF rozegrał 66. spotkań w których zdobył piętnaście bramek. Kolejnymi przystankami Rubéna były: CE L’Hospitalet (30 meczów/7 goli), Real Zaragoza CD B (33 meczów/5 goli) oraz CD Alcoyano (30 meczów/6 goli).

Przed rundą jesienną sezonu 2019/2020 Rubén López Huesca trafił do Cracovii Kraków, następnie został wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec, gdzie spędził pół roku. “Rubio” ma na swoim koncie Puchar Polski zdobyty w barwach Cracovii i jako ciekawostkę warto dodać, że jest bratem byłego gracza Legii Warszawa, Carlitosa.

W związku z umową Rubén będzie bronił biało-czarnych barw zespołu Sandecji do czerwca 2021 roku.  Życzymy dużo zdrowia i samych sportowych sukcesów w sądeckich barwach.

Opr. Rafał Kmak
źródło: Sandecja.pl
fot. Cracovia Kraków

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź