miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ruszyły zapisy na warsztaty pływackie z Otylią Jędrzejczak!

0 189

Z okazji jubileuszu 20-lecia nowosądeckiej Krytej Pływalni zaproszono Otylię Jędrzejczak do poprowadzenia warsztatów pływackich w Nowym Sączu. Zajęcia odbędą się w sobotę 29 września na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Czytaj również: Bezpieczny powrót do szkoły

 

Otylia Swim Tour to cykl warsztatów organizowanych na pływalniach w całym kraju. W każdym spotkaniu udział bierze 90 młodych sportowców, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy.

Otylia Swim Tour to projekt, który stworzyłam 5 lat temu, a realizuję go od 4 lat. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 14 lat, które uczą się pływać, oraz dla rodziców, którzy mają zajęcia z psychologiem i dietetykiem. To jedyny tego typu projekt w Polsce – mówiła Otylia Jędrzejczak podczas konferencji prasowej MOSiR, zapowiadającej cykl jubileuszowych wydarzeń.

Na zajęcia można zapisać się za pośrednictwem formularza, znajdującego się na stronie internetowej: otyliaswimtour.pl

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, imię i nazwisko opiekunów oraz adres e-mail.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło: nowysacz.pl

Fot.: Agnieszka Michalik (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź