miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecki boks z workiem medali u Marszałka. Udany rok dla UKS Evan Nowy Sącz

0 526

Dzisiaj, 29 grudnia marszałek Witold Kozłowski spotkał się z przedstawicielami UKS Evan Nowy Sącz. W 2020 roku reprezentanci klubu wywalczyli aż 18 medali mistrzostw Polski w kick-boxingu (9 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe) oraz dwa medale podczas mistrzostw Polski w boksie (złoto i srebro).

 

Czytaj również: Mamy to! Przetarg na łącznik obwodnic w planie #GDDKiA2021

 

Gratuluję świetnej sportowej postawy zawodnikom i działaczom UKS Evan Nowy Sącz. Sport, szczególnie na mistrzowskim poziomie, wymaga nie tylko iskry talentu, ale również bardzo konsekwentnej pracy. Dobrze, że ta pasja, ambicja i wytrwałość wpajane są młodemu pokoleniu. Życzę kolejnych sukcesów w 2021 roku – powiedział marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski.

W spotkaniu z marszałkiem województwa małopolskiego Witoldem Kozłowskim wzięli udział Krzysztof Bulanda – prezes UKS Evan Nowy Sącz, trener boksu i kick-boxingu (którego wychowankowie w latach 2004-2020 zdobyli ponad tysiąc medali mistrzostw i Pucharów Świata, Europy i Polski), oraz tegoroczna mistrzyni Polski w boksie i kick-boxingu Gabriela Migda wraz z ojcem Andrzejem Migdą. Pani Gabriela reprezentowała również Polskę podczas grudniowych Mistrzostw Europy Kadetek w boksie w Sofii. W latach 2016 – 2019 zawodniczka UKS Evan Nowy Sącz zdobyła mistrzostwo Polski kadetek w boksie, trzy tytuły wicemistrzyni Polski oraz dwa brązowe medale w kick-boxingu.

Podczas dzisiejszej wizyty chcieliśmy serdecznie podziękować panu marszałkowi Witoldowi Kozłowskiemu za pomoc przy organizacji Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu, które odbywały się we wrześniu w Krynicy Zdroju – mówił prezes UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź