Sądeczanie na podium turnieju tenisowego na Słowacji!

0 959

W miniony czwartek (15 września) dwie pary sądeckich tenisistów uczestniczyły na Słowacji w turnieju deblowym VERONICA CUP Sport Centrum Bardejov. O zwycięstwo walczyło 15 par tenisowych. Marcin Górnicki i Łukasz Jeleński w zawodach zajęli 3 miejsce. Gratulujemy!

Czytaj również: Przed nami Sądecka Jesień Biegowa. Sprawdź swoje możliwości, zapisy trwają

Para Jarosław Piechowicz i Robert Najduch w swojej grupie zajęli premiowane awansem 2 miejsce jednak w ćwierćfinale przegrali z parą Słowacką, późniejszymi triumfatorami całego turnieju.

Znacznie lepiej zaprezentowała się druga sądecka para. Marcin Górnicki i Łukasz Jeleński w swojej grupie zajęli 1 miejsce wygrywając wszystkie spotkania docierając do finałów imprezy, gdzie ostatecznie zajęli 3 miejsce.

Super impreza, fajna zabawa, organizacja turnieju na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, miejmy nadzieje ze za rok znów się spotkamy – informują serwis miastoNS.pl uczestnicy słowackiego turnieju. – Z tego miejsca chcieliśmy jeszcze podziękować Stanisławowi Tokarczykowi, właścicielowi firmy TRADE Instalacje HVAC za ufundowanie kompletów strojów tenisowych – dodają zadowoleni zawodnicy z Nowego Sącza.