miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanie zagrają w reprezentacji Polski

0 448

Dwóch sądeczan Michał Jurczyński oraz Bartłomiej Janeczko zagrają w barwach reprezentacji Polski. Pierwszy z nich zaprezentuje swoje możliwości w meczu ze Szwajcarią w ramach Rugby Europe Trophy rozgrywanego w Łodzi. Drugi natomiast został powołany na zgrupowanie młodzieżówki.

 

Czytaj również: Na komendzie Policji polała się krew… – KLIK

 

Michał Jurczyński wychowanek Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz, a obecnie zawodnik ekstraligowej Juvenii Kraków zagra w sobotę w meczu Polska – Szwajcaria w ramach Rugby Europe Trophy w Łodzi. Jest to ostatni mecz Polaków w tym sezonie. Walczą oni ze Szwajcarią o trzecie miejsce. Dotychczas Polacy wygrali z Czechami i Litwą, przegrali natomiast z Portugalią i Holandią. Dla Michała jest to trzeci mecz w reprezentacji. Debiutował na jesień w meczu z Czechami, zdobywając w debiucie przyłożenie. W sobotę zagra z nr. 13. Transmisja o godz. 15.00 na kanale Polsat Sport Fight.

 

Natomiast Bartłomiej Janeczko został powołany na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski. które odbędzie się od 22 do 24 marca w COS Cetniewo.

 

Opr. Rafał Kmak
fot. Rugby Club Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź