miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanin Norbert Job zawalczy w Rzymie! Prestiżowy pojedynek podczas Enfusion Live

0 348

Sądeczanin Norbert Job z klubu HALNY Nowy Sącz, jeden z czołowych zawodników polskiej organizacji HFO, zadebiutuje na gali Enfusion Live w Rzymie w marcu tego roku. To kolejny już prestiżowy pojedynek w karierze tego młodego fightera.

 

Czytaj również: Kluby Młodego Programisty zapraszają na ferie! Zapisy od wtorku

 

Norbert Job ostatnie walki toczył na galach HFO, gdzie pokonał Łukasza Szecówkę, Tomasza Koniecznego i Kamila Kotkiewicza. W ostatnim pojedynku z Kotkiewiczem popisał się bardzo efektownym KO, którym zakończył starcie w trzeciej rundzie. Zaledwie 21-letni reprezentant klubu HALNY Nowy Sącz rywalizuje w kategoriach 77-80 kg.

 

 

Podczas gali Enfusion Live Roma Polak zmierzy się z Emauelem Lulają. Albańczyk ma już na swoim koncie występy dla holenderskiej organizacji. W marcu 2019 roku na gali Enfusion 80 pokonał na punkty po rundzie dodatkowej Nicole Severiego. W przeszłości walczył też między innymi na galach Tatneft, gdzie przegrał z Aleksandrem Dimitrienką. Lulaj jest reprezentantem Albanii na imprezach WAKO.

Gala Enfusion Roma odbędzie się 28 marca 2020 i będzie to druga gala holenderskiej federacji we Włoszech. Od grudnia 2019 roku gale Enfusion Live znajdują się w ofercie TVP Sport.

Trzymamy kciuki za sądeczanina!

Opr. Rafał Kmak
źródło: madfight.com

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź