miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanin w zawodowej walce wieczoru! Robert Ruchała gwiazdą Live in Studio 6

0 443

Już 25 lipca (sobota) pochodzący z Nowego Sącza Robert Ruchała stoczy swój kolejny pojedynek na zawodowym ringu MMA. Jego walka wieczoru odbędzie się podczas Live in Studio 6, a rywalem Paweł Szumlas. Będzie to trzecie zawodowe starcie nowosądeczanina walczącego pod sztandarem Grappling Kraków. Wcześniejsze dwa wygrał bezapelacyjnie. Czy i tym razem szala zwycięstwa stanie po stronie Roberta? Początek emocji już o godz. 19:00.

 

Czytaj również: Poseł Wicher: Do końca miesiąca 500 zł na dziecko z „Bonu turystycznego”!

 

– To mój kolejny zawodowy pojedynek w MMA. Tym razem to walka wieczoru! – komentuje Robert Ruchała w rozmowie z miastoNS.pl. – Gala odbędzie się w studiu bez publiczności, ale będzie można za darmo obejrzeć ją na kanale YouTube. Idę po 3 zawodowe zwycięstwo! – dodaje młody zawodnik.

 

 

Robert Ruchała jest wychowankiem Rafała Dudka  właściciela Klubu Fight House Nowy Sącz. Ma 22 lata, 179 cm wzrostu. W Nowym Sączu ukończył Jezuickie Centrum Katolickie (liceum). Od niedawna mieszka w Krakowie, walcząc z zawodnikami w Klubie Grappling Kraków BJJ. Studiuje w Akademii Ignatianum w Krakowie. Ostatni zawodowy pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku.

Paweł Szumulas ma 178 cm wzrostu. Pochodzi z Bielsko Białej. W zawodowym ringu stoczył jeden zwycięski pojedynek w lipcu ubiegłego roku.

Rafał Kmak
fot. organizator

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź