miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Samorządowcy z Grybowa najlepsi w halówce! [ZDJĘCIA]

0 154

III Noworoczny Turniej Samorządowy w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn odbył się w hali widowiskowo-sportowej w Piwnicznej-Zdroju. Wzięło w nim udział aż dziesięć zespołów.

Czytaj również: Zawody siłowe w wyciskaniu sztangi leżąc w Starym Sączu!

– Turniej wpisał się już do kalendarza imprez sportowych Powiatu Nowosądeckiego i z roku na rok jest coraz więcej chętnych drużyn. Może się zdarzyć, że w przyszłym roku rozgrywki będą trwały dwa dni – powiedział Marek Pławiak, starosta nowosądecki.

W Noworocznym Turnieju Samorządowym w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn zwyciężyła drużyna reprezentująca samorząd Grybowa. Drugie miejsce wywalczył zespół Straży Granicznej, a trzecie przypadło reprezentacji Muszyny. Na czwartym miejscu znaleźli się przedstawiciele Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój. Najlepszym zawodnikiem został natomiast Józef Kiełbasa z Grybowa.

W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu oraz samorządy gmin: Rytro, Piwniczna-Zdrój, Grybów, Łącko, Chełmiec, Muszyna, Korzenna, Podegrodzie oraz Straży Granicznej.

Patronat nad imprezą sportową objął starosta nowosądecki Marek Pławiak, a organizatorem wydarzenia była Komisja Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego na czele z radnym Stanisławem Sułkowskim.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź