miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja gości ekipę Chrobrego Głogów!

0 368

Sandecja Nowy Sącz w ramach 20. kolejki Fortuna 1 Ligi podejmie na własnym stadionie drużynę Chrobrego Głogów. „Biało-czarni” powinni być wypoczęci, ponieważ mieli dwa tygodnie przerwy meczowej, gdyż potyczka z Odrą Opole została przełożona na 28 listopada.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Na Al. Piłsudskiego zderzyły się samochody osobowe! Podróżowało nimi pięć osób [ZDJĘCIA]

 

Drużyna ze stadionu przy ulicy Kilińskiego 47, po ostatnim domowym zwycięstwie nie straciła dystansu do zajmującego drugie miejsce w tabeli, ŁKS-u Łódź. Strata 3. ekipy aktualnego zestawienia Fortuny 1 Ligi do wicelidera tabeli, wynosi aktualnie trzy oczka. Dotychczasowe wyniki rundy jesiennej pokazały, iż twierdza „K-47” w żadnym przypadku nie jest mitem i stanowi kluczowy element w kolekcjonowaniu punktów przez sądecki zespół w obecnym sezonie.

Goście z Głogowa nie mają ostatnio najlepszej passy. Zespół jest zdecydowanie bez formy, o czym świadczą trzy porażki z rzędu i jedynie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Wydaję się więc, że konfrontacja z Sandecją Nowy Sącz, dodatkowo grającą na własnym obiekcie, może skończyć się jedynie porażką „Pomarańczowych”. Jednak jak wielokrotnie pokazały piłkarskie realia, wszystko zweryfikuje murawa.

Pierwszy gwizdek nadchodzącego spotkania zabrzmi jutro (24 listopada) o godzinie 17:00 na stadionie Sandecji przy ulicy Kilińskiego 47. Mecz rundy jesiennej rozegrany pomiędzy drużynami zakończył się bezbramkowym remisem.

 

Marcin Cięciwa

Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź