Sandecja pokonuje Puszczę w ostatnim meczu przy Kilińskiego!

0 991

Sandecja w ostatnim meczu przy Kilińskiego pokonała Puszczę Niepołomice 2:1. Zespół „pasów” zdecydowanie przeważał w całym spotkaniu ale bramkę na 1:0 zdobył dopiero w 65 minucie Jan Kuźma. Sandecja przed końcowym gwizdkiem podwyższyła prowadzenie za sprawą trafienia Armanda Ella Kena ale ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do gości, którzy w drugiej minucie czasu doliczonego pokonali bramkarza drużyny z Nowego Sącza.

Czytaj również:W lipcu i sierpniu pojadą wakacyjne pociągi retro

Sandecja zajmuje aktualnie 9 miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Podopieczni Dariusza Dudka w 33 spotkaniach zgromadziła 45 punktów. Sądeczanie trafili do bramki rywala 42 razy i stracili 47 goli. 13.06 „Dumę Sądecczyzny” czeka ostatni pojedynek w tym sezonie,w którym zmierzą się z Górnikiem Łęczna.

Źródło i Fot: Sandecja.pl/flashscore.pl