miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja pomaga Andrzejowi Szufrynowi! 2150 zł z licytacji, a będzie kolejna [ZDJĘCIA]

0 602

Wczorajsze spotkanie Sandecji Nowy Sącz z ŁKS-em, obfitowało nie tylko w emocje czysto piłkarskie, ale było także okazją do pomocy potrzebującym. W przerwie meczu oraz po jego zakończeniu, odbyła się licytacja interesujących przedmiotów, związanych tematycznie ze sportem. Celem zbiórki była pomoc finansowa w rehabilitacji 19-letniego Andrzeja Szufryna, który ucierpiał w sierpniowym wypadku w Łęce.

 

Czytaj również: Twierdza K47 nadal niezdobyta! Sandecja remisuje z ŁKS-em [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Przedmiotami licytacji były między innymi koszulka meczowa Huberta Maślanki (sezon 2017-2018) z autografami piłkarzy Sandecji,  koszulka meczowa Macieja Korzyma (Odra Wodzisław Śląski) z sezonu 2005/2006 z autografami zawodników z tamtej ekipy oraz koszulka i rękawice kickboxera Rafała Dudka – Mistrza Świata WAKO, zawodnika amerykańskiej organizacji GLORY i polskiej DSF Kick Boxing Challenge. Prócz tego, podczas meczu była prowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc Andrzejowi Szufrynowi w powrocie do zdrowia.

Sądeczanie, którzy wczoraj przybyli na stadion Sandecji, jak to mają w zwyczaju, nie zawiedli i wykazali się olbrzymią dawką szczodrości i współczucia wobec drugiego człowieka, dzięki czemu powrót Andrzeja Szufryna do pełnej sprawności, jawi się w jasnych barwach.

Kolejna licytacja odbędzie się 20 października podczas domowego spotkania z Wigrami Suwałki.

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa

fot. Marek Jaśkiewicz

Źródło: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź