miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja włącza kibiców w procesy decyzyjne! Trwa internetowa ankieta

0 762

Wzorem kilku polskich drużyn, włodarze Sandecji Nowy Sącz, mają w planach włączyć kibiców w procesy decyzyjne dotyczące przyszłości klubu. Opinie kibiców będą zbierane przy pomocy ankiety internetowej.

 

Czytaj również: Sandecja Nowy Sącz zwycięska w „meczu przyjaźni”!

 

Badanie zostanie przeprowadzone przez niezależną firmę badawczą Sport Analytics. Jego celem jest poznanie zdania kibiców dotyczących bieżących spraw stołecznego klubu i wyciągnięcie z nich wniosków na przyszłość.

 

 

Badania będą obejmować następujące tematy:

– Frekwencja na meczach Sandecji Nowy Sącz

– Bezpieczeństwo w dniu meczowym

– Ty jako kibic

– Usługi i infrastruktura klubu

– Kontakt kibiców z klubem

– Sprzedaż biletów

Reprezentujący firmę Sport Analytics, Tomasz Chmielowski, który sprawuje pieczę nad badaniem, przybliżył szczegóły dotyczące charakteru ankiety.

Badanie oparte jest na standardach badawczych wykorzystywanych w klubach europejskich. Dotyczyć będzie w zasadzie wszystkich kwestii związanych z komfortem kibica na stadionie w Nowym Sączu. Zresztą nie tylko, bo w badaniu również znajduje się część otwarta, do wypełnienia z dowolnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju Sandecji – wyjaśnia Chmielowski.

Ankieta zostanie przeprowadzona na reprezentatywnej części kibiców Sandecji Nowy Sącz. Przyjęta metodologia pozwoli na zminimalizowanie skutków błędu statystycznego.

Kibice, którzy zdecydują się na udział w badaniu, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – 3 karnety na rundę wiosenną, 10 zestawów upominkowych, 3 piłki z autografami oraz koszulkę klubową z autografami zawodników.

Akcja ma na celu koncentrację włodarzy klubu na poprawianiu relacji z kibicami poprzez rozwiązywanie bieżących problemów.

Ankieta internetowa, będzie aktywna do piątku (12 października) do godziny 22:00, pod linkiem http://sandecja.badanie.net/

 

Opr. Marcin Cięciwa

fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź