miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja wraca do treningów! Są nowe twarze [ZDJĘCIA, WIDEO]

862

Dzisiaj (18 czerwca), po godz. 17. na boisku treningowym przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, odbył się pierwszy trening Sandecji Nowy Sącz przed rozpoczęciem rozgrywek 1. Ligi. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć nowego trenera. Na płycie boiska oprócz dobrze wszystkim znanych zawodników, pojawiło się także kilku nowych, testowanych piłkarzy.

 

Czytaj również: OFICJALNIE: Tomasz Kafarski nowym trenerem Sandecji Nowy Sącz!

 

Zanim piłkarze przystąpili do zajęć, spotkali się w szatni z nowym trenerem Sandecji Tomaszem Kafarskim, którego przedstawił prezes klubu Tomasz Michałowski.

 

 

Na pierwszych, przedsezonowych zajęciach nie zabrakło znanych twarzy. Trenowali m.in. Dawid Szufryn, Wojciech Trochim, Maciej Małkowski, czy Bartłomiej Dudzic. W zajęciach uczestniczyli także znani sądeckim kibicom Sebastian Szczepański, Michał Szeliga, Szymon Kuźma i Marek Kozioł. Trener miał również okazję przyjrzeć się testowanym zawodnikom. Na boisku w Nowym Sączu zameldowali się bowiem Patrick Rubaszewski (19 lat, Alemannia Aachen), Dawid Węglowski (19 lat, UKS SMS Łódź), Peter Peregrim (18 lat, Partizan Bardejov) i Tomasz Kołbon (24 lata, Watra Białka Tatrzańska). Swoją szansę otrzymali także najbardziej wyróżniający się zawodnicy drużyn juniorów starszych i młodszych Sandecji.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.