Sandecja wygrywa ostatni sparing przed obozem

0 431

Piąty sparing zespołu „pasów”, w którym rywalem była Stal Rzeszów zakończył się zwycięstwem 2:1. Bramki dla „Biało-czarnych” zdobywali Damian Chmiel oraz Rafael Victor. Mimo, że to Stal pierwsza wyszła na prowadzenie już w 7 minucie po strzale Rafała Maciejewskiego to Sandecja jeszcze przed przerwą w 42 i 45 minucie strzeliła dwie bramki, tym samym ustalając wynik spotkania.

Czytaj również: Luzowanie obostrzeń – zobacz co zmieni się od 12 lutego

Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów 2-1 (2-1)

Bramki: Damian Chmiel 42′, Rafael Victor 45′ – Rafał Maciejewski 7′.

Sandecja: Dawid Pietrzkiewicz – Daniel Dziwniel, Michal Piter-Bučko, Dawid Szufryn, Adrian Danek – Maciej Małkowski, Kamil Ogorzały, Bartłomiej Kasprzak, Michał Walski, Damian Chmiel – Rafael Victor.
Ławka rezerwowych: Dominik Budzyński, Rubio, Jakub Zych, zawodnik testowany, Tomasz Boczek, Adrian Basta, Wiktor Żołądź, Arkadiusz Orzeł.

Stal (I połowa): Wiktor Kaczorowski – Dominik Marczuk, Damian Kostkowski, Łukasz Góra, Piotr Głowacki, Mariusz Sławek, Damian Michalik, Wojciech Reiman, Rafał Maciejewski, Błażej Szczepanek, Grzegorz Goncerz.

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i Fot.: Sandecja.pl