miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja wygrywa swój pierwszy sparing w 2021!

0 233

Pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym zakończył się zwycięstwem Sandecji Nowy Sącz. Do bramki Podhala Nowy Targ trafiali: Rafael Victor (x2) Rubio i Kamil Ogorzały. “Biało-czarni” wygrali aż 4:0.

 

Czytaj również: W końcu! Fotoradar na skrzyżowaniu “pod Klasztorem” w Nowym Sączu

 

Inauguracyjna gra kontrolna przed startem rundy rewanżowej odbyła się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Limanowej. Sandecja była zdecydowanym faworytem spotkania kontrolującego formę piłkarzy i zgodnie z oczekiwaniami prowadziła w całym spotkaniu. 

Na pewno jestem zadowolony z tego co chłopcy dzisiaj zaprezentowali. Wiadomo, że przeciwnik to nie jest jeszcze nasz poziom, ale dla mnie najważniejsza była praca, którą wykonywaliśmy w tym ostatnim dwutygodniowym mikrocyklu. Ciężko pracujemy i chłopcy na pewno nie mają lekko. Na oceny [nowych zawodników] przyjdzie jeszcze czas. Transfery musimy zrobić z głową, aby przyszły do nas osoby, które będą wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniempowiedział w wywiadzie pomeczowym trener Sandecji Dariusz Dudek. 

 

Sandecja Nowy Sącz – Podhale Nowy Targ 4-0 (1-0)

Bramki: Rubio 17′, Rafael Victor 49′, 60′, Kamil Ogorzały 54′.

Sandecja (I połowa): Dawid Pietrzkiewicz (30′ Szymon Tokarz) – Adrian Danek, zawodnik testowany, Michal Piter-Bucko, zawodnik testowany – Jan Kuźma, Bartłomiej Kasprzak, Sebastian Wąchała, zawodnik testowany, Maciej Małkowski – Rubio.

Sandecja (II połowa): Szymon Tokarz (60′ Dominik Budzyński) – Adrian Basta, zawodnik testowany, Dawid Szufryn, Daniel Dziwniel – Wiktor Żołądź, Michał Walski, Dawid Błanik, zawodnik testowany, Kamil Ogorzały – Rafael Victor.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź