miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja z mocnym wsparciem! Solgro Polska oficjalnie sponsorem „Dumy Sądecczyzny”

1 6 869

Sandecja Nowy Sącz, która rewelacyjnie spisuje się w drugiej rundzie Fortuna I Liga pozyskała nowego sponsora. Od dzisiaj (22 kwietnia) mianem tym może poszczycić się sądecka, rodzinna firma Solgro. To kolejne sportowe zaangażowania lidera rynku fotowoltaicznego na Sądecczyźnie. Przypomnijmy, Solgro współpracuje już m.in. ze skoczkami narciarskimi: Andrzejem Stękałą Pawłem Wąskiem oraz lokalnym klubem piłkarskim Amator Paszyn.

 

Czytaj również: Dominacji Sandecji Nowy Sącz ciąg dalszy! Czarno-biali pokonują Widzew Łódź 3:1

 

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę na sponsoring Sandecji Nowy Sącz. Zawsze staraliśmy się wspierać sport i młode talenty. Ubiegły rok był przełomowy – rozpoczęliśmy współpracę z Pawłem Wąskiem, młodym perspektywicznym skoczkiem z Wisły, a idąc za ciosem producent naszego topowego modułu fotowoltaicznego, niemiecki Soluxtec GmbH wsparł Andrzeja Stękałę – mówi Grzegorz Mordarski, współwłaściciel firmy.

Sandecja aktualnie zajmuje 10 miejsce w tabeli z 33 dorobkiem punktowym. “Pasy” do bramki rywali  w tym sezonie trafiały 33 razy, a gola traciły 36. Odkąd stery zespołu objął trener Dariusz Dudek zespół z Nowego Sącza może pochwalić się serią 14 meczów ligowych z rzędu, w których nie odniósł porażki.

 

 

Sandecja Nowy Sącz to ikona sądeckiego sportu. Naszym marzeniem jest oczywiście powrót do Ekstraklasy. Zawsze trzeba mierzyć wysoko i działać konsekwentnie – tego nauczyło nas długoletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy – podkreśla współwłaściciel Solgro Konrad Mordarski. – Ważna jest pozytywna energia, pasja i dobre nastawienie, a tym nas ciągle zarażają dzieciaki z naszego lokalnego Amatora Paszyn, wystarczy tylko przyjść na ich trening – dodaje z uśmiechem Konrad.

SOLGRO jest jedną z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działa na terenie Małopolski, Podkarpacia, ziemi Świętokrzyskiej i Śląskiego, a od niedawna – poprzez Dystrybutorów – również w Polsce północnej. Solgro jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na Sądecczyźnie, marka rozpoznawalna jest w całym kraju. Aktualnie rozwija intensywnie drugi dział firmy – transport, który obejmuje obszar całej Unii Europejskiej. SOLGRO TRANSPORT to już teraz flota 30 nowoczesnych samochodów, które obsługują klientów z Polski i krajów Unii Europejskiej.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Marek pisze

    dobrze że duma sądeczyzny jest w cudzysłowiu bo to naprawde przenośnia

Zostaw odpowiedź