miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Skoki w Zakopanym już w ten weekend! Przygotuj Strefę Kibica i zgarnij nagrody

0 1 033

Już w najbliższą niedzielę (17 stycznia) w Zakopanym odbędą się kolejne zawody (indywidualne) cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich. W sobotę odbędzie się konkurs drużynowy. Na piątek zaplanowane są kwalifikacje. Pandemia po raz kolejny krzyżuje plany organizatorów i kibiców (konkurs zostanie rozegrany bez udziału publiczności) więc nie pozostaje nam nic innego jak kibicować w naszych domach. I właśnie w związku z tą sytuacją rodzinna firma Solgro (Paszyn, gm. Chełmiec) wspólnie z partnerem Soluxtec organizują zabawę.

 

Czytaj również: Znamy termin kolejnej walki Sądeczanina Roberta Ruchały

 

W tym roku Konkurs Skoków Narciarskich w Zakopanem bez kibiców ale czy na pewno? Ogłaszamy konkurs na najlepszą Strefę Kibica – informuje Grzegorz Mordarski, współwłaściciel firmy Solgro. – Wystarczy wykonać zdjęcie lub relacje z oznaczeniem @oze_solgro i @soluxtec_germany na swoim profilu Facebook – dodaje Konrad Mordarski, z firmy Solgro.

Motywem przewodnim konkursu “Strefa Kibica” są skoczkowie Andrzej Stękała i Paweł Wąsek. Forma kibicowania jest dowolna, liczy się Wasza kreatywność – mówi Andrzej Zyber przedstawiciel niemieckiego producenta Soluxtec. – Na najlepsze pomysły, zdjęcia, relacje przewidziane są atrakcyjne nagrody – uzupełnia.

Polscy skoczkowie aktualnie znajdują się w znakomitej dyspozycji. Andrzej Stękała zajmuje 14 miejsce (250 pkt), Paweł Wąsek 38 miejsce z dorobkiem 59 punktów. Pozostali zawodnicy: 3. Kamil Stoch 622 4. Dawid Kubacki 473 5. Piotr Żyła 469 30. Aleksander Zniszczoł 79 36. Jakub Wolny 69 39. Klemens Murańka 57 51. Maciej Kot 16 65. Stefan Hula 2 67. Tomasz Pilch 1 punkt.

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziemy tutaj – KLIK

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź