miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Splash Słotwiny Arena, czyli zimowa zabawa na wodzie!

0 1 167

Już w najbliższą sobotę (10 marca) na stacji narciarskiej Słotwiny Arena będzie miała miejsce niesamowita impreza, która łączy freestylowego ducha z zabawą i sportową rywalizacją – Splash Słotwiny Arena! To wydarzenie obfituje w nietypowe konkurencje i przeszkody, wśród których znajduje się przeszkoda specjalna czyli basen! Dla uczestników podczas imprezy zostanie przyszykowana masa atrakcji i konkursów.

SPLASH SŁOTWINY ARENA
10 marca 2018

Splash to niesamowita impreza, odbywająca się w ośrodku Słotwiny Arena. Wyjątkowe wydarzenie łączące freestylowego ducha z zabawą i sportową rywalizacją. Splash Słotwiny Arena to nietypowe konkurencje i przeszkody. Zbudowany specjalnie na imprezę Basen z wodą będzie służył uczestnikom do przejazdów i skoków oraz szaleństw z udziałem wody na śniegu.

W ramach Splasha, zostaną przygotowane nietypowe konkurencje narciarskie i snowboardowe oraz przeszkoda – specjalny basen wypełniony po brzegi wodą!

W trakcie zawodów odbędzie się kilka konkurencji – będzie wiele okazji by pokazać swój styl i umiejętności… nie tylko freestylowe, bo jak zawsze będzie liczył się szyk, wdzięk i klasa przejazdu.
Zapraszamy wszystkich miłośników – nie tylko dobrej zabawy, ale i prawdziwej jazdy – tej bowiem nie zabraknie. Podczas imprezy szykuje się masa atrakcji i konkursów, a nagrody są warte uwagi!

Plan imprezy:
8.00 – 10.30 – Biuro zawodów – zapisy zawodników
11.00-12.30 – Przejazdy w basenie z wodą
– przejazdy w basenie z wodą – konkurs na najlepszy strój
– przejazdy w basenie z wodą – najciekawsze triki
12.30 – 13.00 – Szalony przejazd w strojach kąpielowych – spontan
13.00 – 14.30 – Przejazdy dla wszystkich, skoki do wody, pływanie dowolne
15.00 – Zakończenie imprezy, rozdanie nagród i wyłonienie “Króla i Królowej Splash 2018”
19.00 – Splash Afterparty DJ – restauracja Słotwiny Arena – impreza otwarta

Impreza jest otwarta dla wszystkich lubiących dobrą zabawę.
Karnet narciarski na zawody (6h) – 50 zł
Formularz zapisu na zawody znajduje się na stronie: http://slotwinyarena.pl/imprezy/splash-slotwiny-arena/ lub będzie można się zapisać w Biurze Zawodów (budynek stacji dolnej obok kas) w dniu imprezy.

Dodatkowe informacje:
Zapowiedź wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=6-Nl8H-MSvs
Informacje na stronie www: http://slotwinyarena.pl/imprezy/splash-slotwiny-arena/
Wydarzenie Facebook: https://business.facebook.com/events/748475488683765/?active_tab=discussion
Zeszłoroczny Splash – galeria – http://slotwinyarena.pl/galeria/slotwiny-arena-splash/
Zapisy: http://bit.ly/splash_zapisy

 


NASI PARTNERZY I FUNDATORZY NAGRÓD:

QUIKSILVER – australijska firma surfingowa powstała w 1969 roku w celu produkcji specjalnych spodenek dla surferów – boardshortów. Produkuje deski surfingowe, odzież oraz obuwie. Marka nie ogranicza się tylko do surfingu, na przestrzeni lat zaczęła udzielać się także w innych sportach ekstremalnych, skateboardingu i snowboardzie.
ROXY – to „młodsza siostra” Quiksilver która zajmuje się produkowaniem odzieży damskiej. ROXY to jedna z najbardziej rozpoznawanych na świecie damskich firm związanych z takimi sportami, jak surfing, kiteboarding, snowboard czy narty. Pianki surfingowe produkowane przez ROXY są uznawane za jedne z najlepszych na świecie.
SHE – stroje kąpielowa, polska marka. Firma została stworzona z myślą o kobietach i dla kobiet. Każda kolekcja tworzona jest zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. SHE oferuje swoim klientkom stroje kąpielowe, które potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym paniom. Kostiumy kąpielowe, jakie możecie nabyć w sklepie SHE są uszyte z najlepszych dzianin firm włoskich oraz hiszpańskich. Na zaufanie klientek, SHE pracuje już prawie 20 lat i nie osiada na laurach, o czym świadczy ciągłe podnoszenie jakości produktów. Z roku na rok wprowadzane są nowe modele, które cieszą się świetnymi opiniami pośród licznych klientek.
ROSSIGNOL – ma ponad 100-letnią tradycję, która czyni tę markę jedną z najstarszych w branży narciarskiej. Wieloletnie doświadczenie w rozwoju produktów sportów zimowych to gwarancja najwyższej jakości. Połączenie jakości, historii i tradycji sprawia, że marka Rossignol jest jedną z najważniejszych marek na świecie. Firma została założona w 1907 roku przez cieślę Abela Rossignola, namiętnego narciarza, który w tym czasie wyprodukował pierwsze narty, wykonane z litego drewna. W 1956 roku firmę kupił Laurent Boix-Vives i zaczął sprzedawać narty Rossignol na całym świecie. W 1964 roku opracowano Rossignol Strato, pierwsze narty z technologią włókna szklanego. W rezultacie Rossignol stał się legendą. W latach 70. Rossignol stał się największym na świecie producentem nart.
DYNASTAR – jest producentem sprzętu narciarskiego, siedziba znajduje się w świetnym ośrodku narciarskim Chamonix. Od powstania w 1963 r. historia marki i jej produkcja zostały połączone z najwyższą górą Europy, Mont Blanc. Chamonix to nie tylko siedziba, ale także świetna inspiracja. To powiązanie z górami i nartami zawsze stanowiło zachętę do budowy samych nart, zastosowanych materiałów i najlepszego wykorzystania właściwości tych nart.
FABRYKA ENDORFINY – Imprezy integracyjne dla firm – Krynica Zdrój, Małopolska. Profesjonalna organizacja konferencji, organizacja imprez integracyjnych i firmowych, szkolenia dla firm i eventy. Organizacja imprez plenerowych i motywacyjnych, pikników firmowych i wyjazdów integracyjnych dla firm.
OKTAN – partnerska stacja paliw BP w Krynicy Zdrój lidera wśród zagranicznych koncernów paliwowych w Polsce. Siedziba BP w Polsce mieści się w Krakowie, a biuro działu olejowego BP, Castrol i Aral mieści się w Warszawie. Firma BP rozpoczęła działalność w Polsce w 1991 r.

Materiał promocyjny.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź