miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sportowy rozwój Chełmca? Rafał Kmak i Łukasz Pławecki podpisali porozumienie!

0 813

Dzisiaj (18 października) w siedzibie jednego z najbardziej utytułowanych klubów sportowych w regionie – Halny Nowy Sącz, podpisano porozumienie w sprawie współpracy na rzecz rozwoju sportu na terenie gminy Chełmiec. Dokument parafowali Mistrz Świata w kickboxingu, a zarazem właściciel klubu Halny – Łukasz Pławecki oraz Rafał Kmak, kandydat na wójta Gminy Chełmiec, reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Kmaka “Wspólnie dla Gminy Chełmiec”.

 

Czytaj również: Ścieżki rowerowe to przyszłość

 

W zawartym porozumieniu, obie strony deklarują wzajemne działania na rzecz rozwoju sportu i rekreacji w gminie Chełmiec oraz propagowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców.

Dzięki współpracy, mieszkańcy gminy Chełmiec będą także mogli korzystać z preferencyjnych warunków uczestnictwa w zajęciach sportowych organizowanych przez Centrum Sportów Walki “Halny” Nowy Sącz.

 

 

Czytaj również: Łukasz Pławecki obronił pas mistrzowski podczas gali MFC 14!

 

Łukasz Pławecki to Zawodowy Mistrz Świata kickboxingu, Zawodowy Mistrz Polski, 8-krotny amatorski Mistrz Polski, Zdobywca Pucharu Świata w kickboxingu oraz trener i właściciel klubu HALNY Nowy Sącz. Już 27 października podczas wielkiej gali sportów walki HFO5 w Nowym Sączu, zmierzy się z niezwykle doświadczonym zawodnikiem z Niemiec – Waldemarem Wiebe Nuriddinovem o tytuł mistrzowski federacji IPCC w kategorii do 77 kg.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź