miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sprawdź, czy zdobyłeś karnet narciarski na Słotwiny Arena!

0 784

Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju to jedno z wyjątkowych miejsc na mapie Polski należących do rodziny pingwina. Stacja ta to teren narciarski położony na malowniczych stokach w Słotwinach, gdzie fani sportów zimowych mogą oddać się swojej pasji a w czasie przerwy posilić się pysznym, domowym jedzeniem.

 

Czytaj również: Ferie na Słotwinach Arenie!

 

Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju to ośrodek posiadający 6,5 km tras narciarskich, kolej krzesełkową, dwa wyciągi orczykowe oraz wyciąg dziecięcy Baby z Kubusiowym placem zabaw. Uzupełnieniem jest snowpark o powierzchni sześciuset metrów kwadratowych oraz super polany do jazdy poza trasami.

Oferta stacji jest kierowana do rodzin, grup zorganizowanych i osób, które chcą spędzić czas w bliskości z naturą. Ponadto na terenie Słotwin Areny znajduje się pensjonat i restauracja czynne cały rok. Natomiast stacja narciarska w sezonie czynna jest od godz. 8.00 do godz. 22.00 z przerwą na naśnieżanie stoku.

 

Wspólnie ze stacją Słotwiny Arena przez całą zimę rozdajemy darmowe karnety narciarskie. Dzisiaj poznaliśmy kolejną szczęśliwą osobę, która będzie mogła szusować na najlepszej stacji narciarskiej w regionie zupełnie za darmo. 

Podwójny, 4-godzinny karnet otrzymuje od nas:

Agnieszka Woźniak

Gratulujemy i zapraszamy do restauracji na stoku Słotwiny Arena, gdzie czekają Twoje karnety. Wystarczy okazać dowód osobisty. Karnety można odebrać do końca sezonu narciarskiego 🙂

Kolejny konkurs już wkrótce na facebook.com/TygodnikNowySacz

Opr. MK
Fot.: Facebook Słotwiny Arena

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź