miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Startuje Grand Prix w futsalu! Zapisy trwają

0 637

ZAPISZ drużynę do trzeciej edycji GRAND PRIX Nowego Sącza w Futsalu, w kategorii OPEN (bez limitu czynnych zawodników). Pierwszy turniej zostanie rozegrany o Puchar firmy STAL-BUD już 2 lutego 2020 roku od godziny 9:00 na hali sportowej w Rytrze.

 

Czytaj również: Sądecczyzna: coraz więcej turystów w naszym regionie! – KLIK

 

W tym roku wyjątkowo odbędą się cztery turnieje, czyli o jeden mniej niż w poprzednich latach. Gwarantujemy najwyższy poziom organizacyjny, kulturalny, sportowy, profesjonalną stronę internetową, wspaniałe nagrody itp.

 

 

Grand Prix to cztery turnieje jednakże to Wam dajemy możliwość wyboru na ilu rozgrywkach chcecie zagrać. Dla trzech najlepszych drużyn na każdym turnieju, przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn.

Ponadto powstanie ranking, który będzie zliczał zdobycze punktowe z każdych czterech gier do łącznego rankingu klasyfikowanego. Trzy drużyny które zbiorą najwięcej punktów na koniec ostatniego turnieju, dostaną dodatkowo nagrody klasyfikacyjne w postaci pucharów, medali, dyplomów oraz nagród finansowych. Najlepsi zawodnicy całego cyklu będą nagradzani nagrodami indywidualnymi m.in. król strzelców, najlepszy asystent, najlepszy bramkarz, najlepszy Kanadyjczyk, najlepszy obrońca.

SPONSOREM GŁÓWNYM 1 turnieju Grand Prix, sezonu 2020 jest firma STAL-BUD z Nawojowej. Zapraszamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą http://www.stalbud.sacz.pl/

JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ ❗️❗️❗️… decyduje kolejność zgłoszeń. Drużyny które zgłoszą swój udział we wszystkich turniejach, mają zagwarantowane miejsce w każdym turnieju.

Więcej informacji na plakacie oraz stronie organizatora: http://lfsportevents.pl/grandprixfutsalu/

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź