miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

STARTUJE SUFIGS LIGA ORLIKA 2021

0 875

Rozpoczynamy największą sportową ligę w regionie liczącą aż 40 drużyn, które powalczą o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Nowosądecki, Marek Kwiatkowski.

 

Czytaj również: Sądecka marka na ekranach całego świata! Skoczek narciarski Paweł Wąsek z mocnym wsparciem

 

W tym sezonie wystąpi około 700 uczestników, którzy przez blisko pół roku będą rywalizować na orlikach w Podegrodziu, Brzeznej oraz Jazowsku. Po raz pierwszy od początku organizowania rozgrywek, w tym roku nie odbywały się tradycyjne zapisy, ponieważ już na starcie okazało się że udział potwierdziło czterdzieści drużyn, co było limitem na ten sezon – informuje Łukasz Frączek – pomysłodawca wydarzenia oraz właściciel firmy ŁF Sport Events

Serdecznie zachęcamy do śledzenia Sufigs Ligi Orlika oraz kibicowaniu poszczególnym drużynom.

Więcej informacji znajdziecie na stronie stronie Sufigs Ligi Orlika http://lfsportevents.pl/ligaorlika/ , oraz na facebooku https://www.facebook.com/lfsportevents 

 

 

Poniżej przedstawiamy terminarz 1 kolejki dla wszystkich klas rozgrywkowych

III LIGA – PODEGRODZIE – 10 MAJ
18:00 Smolnik Męcina : Rolbud
18:50 Stachbud Gostwica : Lumberjacks
19:40 Trade : Novo.sądecka
20:30 Pabud : Dj NovoS Team
21:20 Restauracja Nawojka : Maxfol

II LIGA – BRZEZNA – 11 MAJ
18:00 Greenpowerns : Mawa Wykończenia Wnętrz
18:50 Galactik Football : Honer
19:40 Clean Serwis : MH Power Quake Team
20:30 Bruk-Ogród-Nowak : Willa Poprad
21:20 Batimowcy : Mariposa Med-Spa

I LIGA – JAZOWSKO – 12 MAJ
18:00 Olimp Team : Piemonte Calcio
18:50 Brzezna : MKM Izolacje The Reds
19:40 Bastek Garnitury : Stal-Bud Nawojowa
20:30 Sączersi : Ibis Styles N.S.
21:20 Baz Pal : Wiśniowski II

EKSTRAKLASA – PODEGRODZIE – 13 MAJ
18:00 Sandecja Old Boys : Firma Budowlana Woźniak
18:50 Walczyk Optyk : Gold Team/Meble Lorek
19:40 Sebbet Kostka Brukowa : Tylicz.Ski
20:30 Dom Weselny Sylwia : Gadżet Team
21:20 BDM Finanse Group : Wiśniowski

Na stronie Sufigs Ligi Orlika http://lfsportevents.pl/ligaorlika/

III LIGA – PODEGRODZIE – 10 MAJ

18:00 Smolnik Męcina : Rolbud

18:50 Stachbud Gostwica : Lumberjacks

19:40 Trade : Novo.sądecka

20:30 Pabud : Dj NovoS Team

21:20 Restauracja Nawojka : Maxfol

II LIGA – BRZEZNA – 11 MAJ

18:00 Greenpowerns : Mawa Wykończenia Wnętrz

18:50 Galactik Football : Honer

19:40 Clean Serwis : MH Power Quake Team

20:30 Bruk-Ogród-Nowak : Willa Poprad

21:20 Batimowcy : Mariposa Med-Spa

I LIGA – JAZOWSKO – 12 MAJ

18:00 Olimp Team : Piemonte Calcio

18:50 Brzezna : MKM Izolacje The Reds

19:40 Bastek Garnitury : Stal-Bud Nawojowa

20:30 Sączersi : Ibis Styles N.S.

21:20 Baz Pal : Wiśniowski II

EKSTRAKLASA – PODEGRODZIE – 13 MAJ

18:00 Sandecja Old Boys : Firma Budowlana Woźniak

18:50 Walczyk Optyk : Gold Team/Meble Lorek

19:40 Sebbet Kostka Brukowa : Tylicz.Ski

20:30 Dom Weselny Sylwia : Gadżet Team

21:20 BDM Finanse Group : Wiśniowski

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź