miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sushi Zōn w Nowym Sączu już działa! Magia japońskiej kuchni na wyciągnięcie ręki

0 1 857

Z przyjemnością informujemy, że restauracja Sushi Zōn, zlokalizowana przy ulicy Szwedzkiej 1, już działa!

Od 26 czerwca zapraszamy wszystkich do naszego nowego lokalu w samym sercu Nowego Sącza. Oprócz wyśmienitego sushi oferujemy również pyszne rameny w wersji wegetariańskiej. Nasz przestronny i nowoczesny lokal może pomieścić dużą liczbę gości, zapewniając niezapomniane chwile w japońskim stylu.

Dodatkowo, znajdziecie tam autentyczne japońskie alkohole, piwo z beczki oraz pyszne drinki. Sushi chef, Jarosław Smoleń, jest certyfikowanym mistrzem sushi zrzeszonym w World Sushi Skills Institute (WSSI).

Sushi Zon przy ulicy Szwedzkiej to nowe, wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Nowego Sącza.

Warto wspomnieć, że Sushi Zōn regularnie uczestniczy w szkoleniach z mistrzem świata Alonem Than, aby stale podnosić umiejętności i pozostawać na najwyższym poziomie jakości potraw. Dzięki temu strefa Sushi zapewnia Wam niezapomniane doznania kulinarne przy każdej wizycie!

Dla klientów kuchnia japońska to coś więcej niż smaczny posiłek – to prawdziwa podróż przez wyrafinowane połączenia smaków. Sushi Zōn zdobyło serca miłośników japońskiej kuchni, a wielu z nich regularnie przyjeżdża do Nowego Sącza, aby delektować się wyjątkowymi potrawami.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź