miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Świetna passa Sandecji trwa! Wyjazdowe zwycięstwo ze Stomilem Olsztyn!

0 1 164

Sandecja Nowy Sącz w Wielką Sobotę zmierzyła się w wyjazdowym spotkaniu ze Stomilem Olsztyn. Sądeczaninie szybko, bo już w trzeciej minucie po bramce Damiana Chmiela objęli prowadzenie, które po niecałym kwadransie podwyższył Rubio, który jeszcze raz pokonał bramkarza rywali w 32 minucie.  Zawodnicy „Dumy Sądecczyzny” w tym pojedynku byli wyraźnie lepszym zespołem i zasłużenie wygrali. Wynik  ustanowił Rafael Victor trafiając na 4:0 w 74 minucie i 5:0 w doliczonym czasie gry.

Czytaj również:  Już 40 zgłoszeń w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2020 r.!

Sandecja aktualnie zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem punktowym równym 27. „Pasy” do bramki rywali  w tym sezonie trafiały 28 razy a gola traciły 34. Odkąd stery zespołu objął trener Dariusz Dudek zespół z Nowego Sącza może się pochwalić serią 12 meczów ligowych z rzędu, w których nie odniósł porażki.

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 0-5 (0-3)

Bramki: Damian Chmiel 3′, Rubén López Huesca 15′, 32′, Rafael Victor 73′, 90+1′.

Żółte kartki: Jakub Mosakowski, Hubert Szramka, Mateusz Skrzypczak, Sam van Huffel (wszyscy Stomil).

Stomil: Michał Leszczyński – Rafał Remisz, Jakub Mosakowski (37′ Damian Sierant), Damian Byrtek – Jonatan Straus, Wojciech Łuczak, Janusz Bucholc, Mateusz Skrzypczak (64′ Jakub Tecław), Hubert Szramka (70′ Jakub Adam Mysiorski), Krystian Ogrodowski (37′ Sam van Huffel) – Adrian Szczutowski (37′ Koki Hinokio).

Sandecja: Dawid Pietrzkiewicz – Adrian Danek, Tomasz Boczek, Michal Piter-Bučko, Daniel Dziwniel – Damian Chmiel. Wojciech Hajda, Bartłomiej Kasprzak, Michał Walski (66′ Maciej Małkowski), Dawid Błanik (82′ Armand Ella Ken) – Rubén López Huesca (66′ Rafael Victor).

Sędziował: Paweł Malec (Łódź).

Widzów: bez udziału publiczności.

Źródło i Fot.: Sandecja.tv/flashscore.pl