miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sylwetki sportowców, kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny [Część 1]

0 654

Trwa plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku. Cały czas można głosować na swoich ulubionych fighterów. Poniżej publikujemy sylwetki wybranych kandydatów: Akademickich Wicemistrzów Polski w Piłce Nożnej i Mistrzów Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (PWSZ Nowy Sącz). O miano tego najpopularniejszego walczy 107 sportowców. Głosowanie trwa do 26 stycznia. Serwis miastoNS.pl objął wydarzenie patronatem.

 

Czytaj również: Rozpoczęło się głosowanie w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

 

Sposób głosowania
Głosowanie na kandydatów odbywać się będzie za pomocą SMS (koszt 1 sms to 2 złote netto plus 22% VAT ). Głosujący na kandydata może wysyłać nieograniczana ilość SMSów na swojego kandydata. Wynik głosowania SMS będzie dostępny on-line (wykres graficzny w formie uzyskanych procentów głosów). Głosowanie za pomocą SMS obsługuje firma ATOMSMS.PL Po pierwszym etapie głosowanie organizator zakwalifikuje do rundy finałowej Plebiscytu od 10 do 20 sportowców wg. największej liczby głosów. O liczbie finalistów decyduje Organizator Konkursu. Każdy ze sportowców będzie miał przyporządkowany inny numer wg. wzoru

numer: 72480 (treść: TYP.SR.x (gdzie x = 1,2,3 lub 4 i tak do 107). 

 

Szymon Dziedzina SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.70)

70. Szymon Dziedzina – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.70)

 

Sebastian Rejentowicz SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.106)

106. Sebastian Rejentowicz – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.106)

 

Sebastian Leśniak SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.77)

77. Sebastian Leśniak – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 3 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.77)

 

Piotr Wójs SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.71)

71. Piotr Wójs – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 3 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.71)

 

Paweł Pławecki SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.72)

72. Paweł Pławecki – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.72)

 

Patryk Janik SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.62)

62. Patryk Janik – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.62)

 

Miłosz Kałahur SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.73)

73. Miłosz Kałahur – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Absolwent PWSZ w Nowym Saczu- Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.73)

 

Konrad Krasiński SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.74)

74. Konrad Krasiński – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 4 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Fizjoterapia). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.74)

 

Karol Matras SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.68)

68. Karol Matras – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 3 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.68)

 

Kamil Palacz SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.75)

75. Kamil Palacz – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 3 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.75)

 

Kamil Baran SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.61)

61. Kamil Baran – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 3 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.61)

 

Kacper Żuchowicz SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.76)

76. Kacper Żuchowicz – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Ekonomiczny). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.76)

 

Kacper Skrzatek SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.79)

79. Kacper Skrzatek – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.79)

 

Jakub Niemas SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.105)

105. Jakub Niemas – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.105)

 

Jakub Leśniak SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.63)

63. Jakub Leśniak – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 1 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.63)

 

Jakub Kowalski SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.78)

78. Jakub Kowalski – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 3 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej kierunek Wychowanie Fizyczne). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.78)

 

Dawid Dyląg SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.80)
  1. Dawid Dyląg – Akademicki Wicemistrz Polski w Piłce Nożnej i Mistrz Polski Wyższych Uczelni Zawodowych (Student 2 roku PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Ekonomiczny). SMS pod numer 72480 (treść: TYP.SR.80)

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dlamiastaNS.pl

Lista zgłoszonych do tytułu
Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

  1. Michał Bołoz – sporty walki
  2. Patrycja Florek – narciarstwo
  3. Przemysław Tobiasz – sporty walki
  4. Nikodem Święs – sporty walki
  5. Kamil Śliwa – sporty walki
  6. Maciej Kucharski – siatkówka
  7. Szymon Sobczyk – siatkówka
  8. Szymon Nalepa – siatkówka
  9. Fabian Rokita – siatkówka
  10. Bartłomiej Szyszka – siatkówka
  11. Mateusz Drzyzga – sporty motorowe
  12. Kamil Ogorzały – piłka nożna
  13. Kamil Myszkowski – sporty walki
  14. Dominik Jazic – sporty motorowe
  15. Krzysztof Kuszewski – sporty motorowe
  16. Joanna Mucha – sporty walki
  17. Patryk Szczerba – sporty walki
  18. Julia Niewiadomska – sporty walki
  19. Kacper Dudczak – lekkoatletyka
  20. Michał Dudczak – lekkoatletyka
  21. Kacper Niepsuj – sporty walki
  22. Karolina Sekuła – karate
  23. Klaudia Kowalska – karate
  24. Klaudia Zwolińska – kajakarstwo górskie
  25. Grzegorz Hedwig – kajakarstwo górskie
  26. Gabriela Migda – sporty walki
  27. Anita Romuzga – piłka nożna
  28. Kamil Szkaradek – sporty walki
  29. Wiktoria Bomba – podnoszenie ciężarów
  30. Dominika Danek – kajakarstwo górskie
  31. Michał Ciagło – kajakarstwo górskie
  32. Hanna Danek – kajakarstwo górskie
  33. Zuzanna Piprek – kajakarstwo górskie
  34. Aleksandra Danek – kajakarstwo górskie
  35. Piotr Biernat – kajakarstwo górskie
  36. Marcel Leśniak – kajakarstwo górskie
  37. Joachim Jabłoński – kajakarstwo górskie
  38. Dariusz Popiela – kajakarstwo górskie
  39. Katarzyna Liber – kajakarstwo górskie
  40. Jakub Słowik – piłka nożna
  41. Dominika Potoniec – taekwondo
  42. Anna Bodziony – lekkoatletyka
  43. Beata Kowalczyk – piłka ręczna
  44. Jakub Olszewski – siatkówka
  45. Robert Ruchała – sporty walki
  46. Monika Gruca – piłka ręczna
  47. Katarzyna Kawa – tenis ziemny
  48. Damian Chmiel – piłka nożna
  49. Michał Walski – piłka nożna
  50. Dawid Blanik – piłka nożna
  51. Małgorzata Myjak – podnoszenie ciężarów
  52. Piotr Jurkowski – sporty motorowe
  53. Justyna Migacz – taniec sportowy
  54. Natalia Migacz – taniec sportowy
  55. Oliwia Wróbel – narciarstwo
  56. Szymon Bębenek – narciarstwo
  57. Rubén López Huesca – piłka nożna
  58. Paulina Piksa – piłka nożna
  59. Marek Samek – saneczkarstwo
  60. Natalia Wojnarowska – saneczkarstwo
  61. Kamil Baran – piłka nożna
  62. Patryk Janik – piłka nożna
  63. Jakub Leśniak – piłka nożna
  64. Stanisław Baum – kajakarstwo górskie
  65. Kamil Dziedzina – saneczkarstwo
  66. Paweł Zygmunt – hokej na lodzie
  67. Patryk Krężolek – hokej na lodzie
  68. Karol Matras – piłka nożna
  69. Tomasz Boczek – piłka nożna
  70. Szymon Dziedzina – piłka nożna
  71. Piotr Wójs – piłka nożna
  72. Paweł Pławecki – piłka nożna
  73. Miłosz Kałahur – piłka nożna
  74. Konrad Krasiński – piłka nożna
  75. Kamil Palacz – piłka nożna
  76. Kacper Żuchowicz – piłka nożna
  77. Sebastian Leśniak – piłka nożna (nie ma)
  78. Jakub Kowalski – piłka nożna
  79. Kacper Skrzatek – piłka nożna
  80. Dawid Dyląg – piłka nożna
  81. Paulina Tomasiak – piłka nożna
  82. Daniel Stawiarski – sporty motorowe
  83. Aleksandra Michalczyk – koszykówka
  84. Marlon Wróbel – hokej na lodzie
  85. Wiktoria Gogoc – hokej na lodzie
  86. Jakub Wilk – hokej na lodzie
  87. Agnieszka Skalniak-Sójka – kolarstwo
  88. Damian Tyczyński – hokej na lodzie
  89. Oliwier Tumidalski – hokej na lodzie
  90. Kacper Salabura – sporty walki
  91. Marcin Siemaszko – rugby
  92. Ida Talanda – hokej na lodzie
  93. Grzegorz Kędzierski – karate
  94. Zuzanna Olszewska – siatkówka
  95. Adrian Sobczyk – siatkówka
  96. Maciej Nowowsiak – siatkowka
  97. Kacper Wasilewski – siatkówka
  98. Miłosz Hebda – siatkówka
  99. Damian Kogut – siatkówka
  100. Maciej Korzym – kicboxing
  101. Błażej Legutko – siatkówka
  102. Gabriel Leśniak – kajakarstwo górskie
  103. Rafael Alexandre Romão Victor – piłka nożna
  104. Michal Piter-Bučko – piłka nożna
  105. Jakub Niemas – piłka nożna
  106. Sebastian Rejentowicz – piłka nożna
  107. Michał Pasiut – kajakarz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź