miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Szubryt nadal w „drużynie” Sandecji!

0 507

Zakłady Mięsne Szubryt, które od roku 2016 są związane umową sponsorską z Sandecją Nowy Sącz, będą kontynuować swoją współpracę z „Biało-czarnymi”. Umowa została przedłużona o kolejny rok.

 

Czytaj również: Marek Kozioł rozegrał 150 meczów w biało-czarnych barwach!

 

Już od 2016 roku firma Szubryt jako sponsor główny wspiera piłkarzy Sandecji Nowy Sącz. Niezmiernie cieszymy się, że przez kolejny sezon będziemy mogli prężnie współpracować z sądeckim klubem. Liczymy na to, że dzięki naszemu wsparciu, ekipa “Biało-czarnych” będzie mogła cieszyć kibiców swoimi wynikami – wyznał Zbigniew Szubryt, właściciel firmy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż kolejna firma postanowiła przedłużyć umowę sponsorską z naszym klubem. Wierzymy, że dzięki trwającej od kilku lat współpracy z Zakładami Mięsnymi Szubryt, obie strony będą miały coraz większą możliwość rozwoju. Mamy nadzieję, że dzięki naszej kooperacji, zawodnicy będą dawać wiele powodów do radości swoimi dobrymi rezultatami – poinformował Tomasz Michałowski, Prezes Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja S.A.

Zakłady Mięsne Szubryt zostały założone w 1996 roku. Zajmują się produkcją wyrobów mięsnych. Firma słynie z wysokich standardów produkcyjnych spełniających wszelakie unijne wymagania. W 2004 roku do użytku został oddany zakład produkcyjny, szczycący się statusem najnowocześniejszego w Polsce. Zakład posiada swoje sklepy w Nowym Sączu, Bochni, Wieliczce oraz Krakowie.

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź