miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tomasz Kafarski ponownie w Nowym Sączu

1 1 030

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje związane z obsadą trenerską zespołu Sandecji Nowy Sącz. Informowaliśmy o tym tutaj: Trener Varga za burtą! Kafarski uratuje Sandecję Nowy Sącz? Tomasz Kafarski zastąpił na stanowisku trenera pierwszego zespołu Stanislava Vargę. Umowa nowego szkoleniowca będzie obowiązywała do końca czerwca 2024 roku. – Witamy trenerze ponownie na pokładzie i życzymy samych sukcesów z “Biało-Czarnymi” – czytamy w oficjalnym komunikacie Sandecji.

Czytaj również: Wojciech Michalik Mistrzem Polski MMA! Fighter KS HALNY zdominował klatkę

48 – letni szkoleniowiec jest bardzo dobrze znany w sądeckim środowisku, bowiem prowadził nasz zespół od lipca 2018 roku do lipca 2020 roku. Łącznie na ławce trenerskiej “Sączersów” zasiadał 67. razy.

W swojej karierze prowadził m.in. Chojniczankę, Górnik Łęczną, Bytovię Bytów, Flotę Świnoujście, Olimpię Grudziądz, Cracovię Kraków oraz Lechię Gdańsk.

Sytuacja “biało-czarnych” nie jest kolorowa. Zespół z #K47 po 22. kolejkach zajmuje przedostatnie 18. miejsce z dorobkiem 18 punktów (3 zwycięstwa, 9 remisów, 10 porażek). Trenera czeka więc sporo pracy… 

Życzymy sukcesów!

Źródło: Sandecja.pl
Fot. Adrian Maraś

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. sialalalala pisze

    pojawiam sie i znikam, i znikam, i znikam 😀 cyrku przy kilińskiego 47 ciąg dalszy 😀

Zostaw odpowiedź