Trener Sandecji: „Zdobyliśmy upragnione trzy punkty. Z optymizmem patrzę w przyszłość”

0 438

Wczoraj piłkarze Sandecji Nowy Sącz po rocznej przerwie w rozgrywaniu spotkań na własnym stadionie, powrócili na Kilińskiego i to w pięknym stylu, pokonując 1:0 silnego rywala, jakim była drużyna GKS-u Katowice. Jak powiedział trener Sandecji Tomasz Kafarski, to dobry prognostyk na przyszłość.

Czytaj również: Piękny powrót Sandecji do Nowego Sącza! Zwycięstwo przy pełnych trybunach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Widzieliśmy dzisiaj otwarty mecz w porywającym tempie od 1. do 95. minuty. Oba zespoły grały o zwycięstwo; jesteśmy szczęśliwi, że z tak mocną drużyną strzeliliśmy bramkę, która dała nam upragnione zwycięstwo. Cechy wolicjonalne i jakość widowiska była taka, że kibice Sandecji są zadowoleni i szczęśliwi wracają do domu. Dla mnie i drużyny jest to dobry impuls do jeszcze cięższej pracy. Z optymizmem patrzę w przyszłość – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Tomasz Kafarski, szkoleniowiec sądeckie zespołu.