miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

UKS 3 Staszkówka Jelna Mistrzem Polski!

0 1 139

Wielki sukces zespołu z Gródka nad Dunajcem, zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna zdobyły Mistrzostwo Polski. Finałowe starcie z Rolnikiem Biedrzychowice zakończyło się wygraną aż 6:0. Na drodze do zwycięstwa stanęły takie zespoły jak między innymi utytułowany Medyk Konin, w którym grała swego czasu jedna z najlepszych polskich piłkarek Ewa Pajor i Astoria Strzelce. W całych zawodach turnieju “Piłkarska Kadra czeka” wystąpiło 9 zespołów. Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po trzy zespoły. 

 

Czytaj również: Wielki sukces nowosądeczanina!
Robert Ruchała wychodzi zwycięsko z walki wieczoru – KLIK

 

 

– Emocje już trochę opadły ale radość dalej szaleje na bardzo wysokim poziomie. Zostaliśmy Mistrzem Polski w Turnieju “Piłkarska Kadra Czeka” więc jak się tu nie cieszyć (nawet sam Kuba Błaszczykowski zaczynał w tych zmaganiach i wiemy ile osiągnął dla polskiej piłki) – czytamy w mediach społecznościowych UKS 3 Staszkówki Jelna. 

 

Zawodniczki z Gródka nad Dunajcem zdominowały turniej, pierwszy mecz z Medykiem Konin wygrały 3:2 i było to najtrudniejsze ze spotkań, drugi starcie w grupie z Astorią Strzelce zakończyło się wynikiem 8:1, a mecze fazy finałowej z KSP Kielce i Rolnikiem Biedrzychowice kolejno 7:0 i 6:0. 

Dwie zawodniczki otrzymały indywidualne wyróżnienia:
Najlepszy strzelec – Wiktoria Dudka (8 bramek w turnieju)
MVP całych mistrzostw – Paulina Piksa.

Brawa należą się całemu zespołowi  w składzie: Wiktoria Dudka, Paulina Piksa, Anita Romuzga, Martyna Mastalerz, Natalia Golonka, Kinga Hebda, Kamila Kumor, Martyna Oleksy, Natalia Duda, Anna Grybel, Kamila Lichoń, Weronika Kaim, Magdalena Kumor, Gabriela Mróz oraz Anna Świderska. Dziewczynom i trenerom składamy ogromne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów. 

 

UKS 3 Staszkówka Jelna Mistrzem Polski!

 

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i Fot.: UKS 3 Staszkówka Jelna

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź