miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Weekend z nagrodami w Sandecji Nowy Sącz!

0 382
Piłkarze Sandecji Nowy Sącz już jutro (28 kwietnia), na stadionie przy Kilińskiego 47, podejmą Puszczę Niepołomice. Będzie to przedostatnia szansa, aby zobaczyć “Biało-czarnych” na żywo w Nowym Sączu, w sezonie 2018/19.
 
 

Z tej właśnie okazji organizatorzy przygotowali dla Kibiców specjalny konkurs. Pierwsze 2000 osób, które w niedzielne popołudnie zawita na stadion im. O. Władysława Augustynka otrzyma kupon z numerem. W czasie przerwy między połowami zostanie wylosowanych 13 z nich. Szczęśliwi posiadacze wyłonionych losów otrzymają od nas nagrody. Jakie? Do wygrania są:

1. Dwuosobowy voucher na wycieczkę „Andrzejki we Lwowie”,
2. Dwuosobowy voucher na wycieczkę „Sylwester w Truskawcu”,
3. Dwuosobowy voucher na wycieczkę do Wiednia,
4. Dziesięć jednoosobowych 3,5 godzinnych voucherów OPEN (Strefa relaksu, Strefa zabawy, Saunarium) na Termy Bania.

Vouchery na wycieczki będą do odebrania tylko i wyłącznie na murawie podczas przerwy pojedynku z “Żubrami”. Natomiast odbiór wejściówek odbywać się będzie w klubowym sekretariacie (od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00) Wszystkie pozostałe kwestie dotyczące konkursu są wyjaśnione w niniejszym regulaminie –> LINK

– Serdecznie zapraszam wszystkich na mecz. Po dwóch ostatnich niepowodzeniach “Biało-czarni” potrzebują Waszego wsparcia. Będzie to też przedostatnie spotkanie sezonu przy K47. Postanowiliśmy, więc przygotować dla Was coś specjalnego. Stąd też konkurs o którym mowa. Oprócz tego w przerwie meczu nasi piłkarze wyrzucą w trybuny kilkanaście piłek z autografami całego zespołu. Jeszcze raz zachęcam do przyjścia na stadion; ufam, iż nie będziecie zawiedzeni – powiedział Prezes MKS Sandecja S.A., Tomasz Michałowski

W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom firmie Terma Bania oraz Biuro Podróży Hit Sport Travel Nowy Sącz za przekazanie nagród dla naszych fanów! 

Opr. Rafał Kmak
fot. sandecja.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź