miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wieczorne zmagania pań na korcie tenisowym

0 57

W miniony weekend Towarzystwo Tenisowe Fakro zorganizowało 1. edycję Nocnego Turnieju Deblowego dla Kobiet. Rozegrane o nietypowej porze zawody, zgromadziły 16 uczestniczek.

 

Czytaj również: Zamczysko Marcinkowice nadal na fali wznoszącej!

 

Podzielone na pary uczestniczki, zostały przydzielone do dwóch grup, w których trwała rywalizacja na zasadzie „każdy z każdym”. Zwyciężczynie grup spotkały się w wielkim finale, a zawodniczki, które zajęły drugie lokaty, spotkały się w konfrontacji o trzecie miejsce.

W spotkaniu o trzecie miejsce naprzeciwko siebie stanęły Anna Rabiańska/Katarzyna Dąbrowska i Katarzyna Celewicz/Wioletta Cisak, gdzie minimalnie lepsze okazały się Panie Celewicz oraz Cisak. Z kolei w rozgrywce finałowej stanęły naprzeciw siebie: Katarzyna Rzymek/Elżbieta Sopata i Joanna Lupa/Anna Kobos. Pierwsza z wymienionych par okazała się w tej rywalizacji lepsza.

Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Na uczestniczki, prócz sportowych emocji czekał poczęstunek w postaci kanapek oraz przeróżnych słodkości. Prócz pucharów dla najlepszych zawodniczek, wszystkie panie otrzymały pamiątkowe medale.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź