miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielka gala boksu zawodowego w Nowym Sączu! Zobacz zapowiedź filmową

0 969

W sobotę (28 stycznia) Łukasz “Boom Boom” Pławecki (5-0-2, 2 KO) stoczy swoją ósmą walkę na ringu zawodowego boksu. Tym razem walka odbędzie się w Nowym Sączu. Na ringu pojawi się również  Adam Balski (17-2, 10 KO). Kaliszanin wystąpi w walce wieczoru. Przypomnijmy, że Balski jest notowany przez federację WBC na czwartym miejscu rankingu kategorii bridger. Walka odbędzie się na hali MOSiR w Nowym Sączu (ul. Nadbrzeżna). Przed walka wieczoru swoje umiejętności zaprezentuje pochodzący z Nowego Sącza Łukasz – to m.in. Mistrz Świata w Kickboxingu. Pławecki ostatni pojedynek miał na początku października. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Pławecki nokautuje rywala! Sądeczanin z kolejnym zwycięstwem w boksie zawodowym – miastoNS.pl

Czytaj również: Łukasz Pławecki przekazał dary dla Rodzinnego Domu Dziecka

Organizacja „Knockout Boxing Night” zawita do naszego miasta i stworzy wyjątkowe wydarzenie, w którym jedną z walk wieczoru będzie miał Łukasz Pławecki! Walka została zakontraktowana na 10 rund, przeciwnik zostanie niebawem ogłoszony.

W ringu będziemy mogli zobaczyć również innych młodych adeptów, wychowanków Klubu Sportowego HALNY Nowy Sącz. Będą to młodzi i utalentowani zawodnicy:

  • Patryk Skoczeń,
  • Jakub Sikoński,
  • Kacper Szczurek

Transmisję z gali przeprowadzi TVP Sport. Bilety do nabycia na eBilet – KLIK.

Bohater kina akcji Łukasz Boom Boom Pławecki w roli głównej:

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź