miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielka Gala Sportów Walki już w najbliższą sobotę! Sprawdź szczegóły pojedynków

0 974

Już w tę sobotę (27 sierpnia) w hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej 34 w Nowym Sączu, odbędzie się Wielka Gala Sportów Walki HFO 5 z udziałem zawodników sądeckiego klubu „Halny”, na czele z najbardziej utytułowanym z nich, Łukaszem Pławeckim. Impreza zapowiada się niezwykle interesująco, warto więc przedstawić sylwetki zawodników, którzy wezmą w niej udział.

 

Czytaj również: Do gali HFO 5 zostały już tylko 3 dni! Pasjonaci sportów walki szykują się na mocne uderzenie

 

Zestaw par, które skrzyżują ze sobą rękawice podczas zbliżającej się imprezy prezentuje się następująco:

Reprezentujący „Halny” Nowy Sącz, Norbert „Spejson” Job podejmie Tomasza Koniecznego z rzeszowskiego „SSW Artfight”. W swojej karierze „Spejson” stoczył już 9 zawodowych walk.

 

Druga walka wieczoru to starcie o mistrzostwo Polski organizacji ISKA, między Bartoszem Zającem z „Halnego”, a doświadczonym Sebastianem Dziamą z „Wisła Sandomierz Sporty Walki”.

 

W trakcie poprzedniej edycji HFO, 11-letni Miłosz Dąbrowa skradł sympatię kibiców swoją determinacją i wolą walki. W tym roku zmierzy się z Jakubem Rzepką z „Husarza” Czudec.

 

Kolejne starcie to konfrontacja zupełnie odmiennych stylów walki. Marcin Krok specjalizuje się w K-1, z kolei jego rywal z tarnowskiego „Thai Gym”, wszystkie dotychczasowe walki stoczył w Muay Thai. Jedyne co łączy obu rywali to fakt, iż będzie to ich pierwszy pojedynek na zawodowym ringu.

 

Kamil Janik będzie debiutował na ringu HFO. Jest głodny zwycięstwa, gdyż jego ostatnie starcie zakończyło się remisem. Jego rywal Marcin Wesołowski z „Husarza” Czudec jest w bardzo dobrej formie i zamierza udowodnić to w najbliższą sobotę.

 

Maciej Kucharski oraz Jakub Kiesiak to dwóch młodych, perspektywicznych zawodników, którzy rozpoczynają swoją karierę i mają wiele do pokazania, wiec ich konfrontacja może okazać się świetnym przetarciem na drodze do wielkiej kariery.

 

Walka wieczoru to oczywiście konfrontacja Łukasza Pławeckiego z Niemcem Waldemarem Wiebe. Stawką pas mistrza świata federacji IPCC. Popularny „Boom Boom” zmienił kategorię wagową i nadchodzący pojedynek jest potwierdzeniem tego, iż Łukasz nie boi się nowych wyzwań i ciągle jest głodny kolejnych sukcesów.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: „Halny” Nowy Sącz

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź