miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wyniki 13 edycji NITUS Euroligi

0 285

Poznaliśmy zwycięzców 55 walk rozegranych w ramach 13 Nitus Euroligi organizowanej przez HFO – Halny Fight Organization.

Wyniki 13. edycji Nitus Euroliga:

1. Patryk Kocaj – Jarosz Club vs Szymon Salachna – Beskid Dragon (77 kg 3×2 min.) 2:1
2. Patryk Magnucki – Artfight vs Ivo Hatala – Fire Gym (70 kg 3×2 min.) 3:0
3. Maciej Halama – Top Team Rzeszów vs Maciej Bator – Wisła Kraków (80 kg 3×2 min.) 3:0
4. Przemysław Pawlak – Halny vs Filip Bienias – NKSW (77 kg 3×2 min.) 2:1
5. Norbet Job – Halny vs Tomasz Konieczny – Artfight Rzeszów (85 kg 3×2 min.) 2:1
6. Filip Szostak – Wisła Kraków vs Mateusz Bartoszek – Paco Team Katowice (70 kg 3×2 min.) 3:0
7. Michał Rejdych – Ring Kraków vs Szymon Marcisz – Sparta Jasło (70 kg 3×2 min.) REMIS
8. Jakub Czempas – Paco Team vs Tomas Cincik – Fire Gym (60 kg 3×2 min.) 0:3
9. Stanisław Ogorzałe – Halny vs Damian Witas – NKSW (95 kg 2×2 min.) 3:0
10. Remigiusz Smiliński – Jenel Club vsKamil Janik – Halny (95 kg 2×2 min.) 2:1
11. Michał Brzykcy – Jenel Club vs Tomasz Waluś – NKSW (95 kg 2×2 min.) 2:1
12. Łukasz Pietrzyk – Jenel Club vs Patryk Sienko – Jarosz Club (95 kg 2×2 min.) 2:1
13. Damian Pająk – Jenel Club vs Tomasz Aleksander – Halny (77 kg 3×2 min.) 2:1
14. Łukasz Deleś – Jenel Club vs Aibek Khudaibergenow – ArtFight Rzeszów (77 kg 3×2 min.) 0:3
15. Piotr Łojas – NKSW vs Mikołaj Lekki – ArtFight Rzeszów (77 kg 3×2 min.) 0:3
16. Jakub Warcholiński – Beskid Dragon vs Gerard Ciba – 4Fight Dębica (70 kg 2×2 min.) 1:2
17. Weronika Podres – Wisła Kraków vs Hubert Martuszewski – Jarosz Club (KickLight 2×2 min.) REMIS
18. Sebastian Kuśtek – Spartan vs Bartosz Zając – Halny (Sparing 2×2 min.) REMIS
19. Kinga Mazur – Grappling Kraków vs Alicja Frączek – Halny (56 kg 2×2 min.) 0:3
20. Rafał Smalarz – Spartan Jasło vs Kamil Serafinowicz – KRET Fight Chempion Team (85 kg 3×2 min.) REMIS
21. Szymon Maj – Jenel Club vs Mateusz Ciałowicz – Ring Kraków (81 kg 3×2 min.) 0:3
22. Wilk Mateusz – Gotta Kraków vs Grzegorz Pawlak – SDW Kraków (86 kg 2×2 min.) 1:2
23. Waldemar Zagrodzki – Ring Kraków vs Tomasz Szreter – Jenel Club (81 kg 3×2 min.) 2:1
24. Sebastian Dec – Top Team Rzeszów vs Szymon Piszcz – Artfight Rzeszów (81 kg 2×2 min.) 1:2
25. Kamil Kozak – Top Team Rzeszów vs Marek Noga – Jenel Club (81 kg 2×2 min.) REMIS
26. Sofian Kabdani – Top Team Rzeszów vs Paweł Bałos – NKSW (77 kg 2×2 min.) 2:1
27. Jarosław Dziedzina – Grappling Kraków vs Tomasz Stachniak – SWD Kraków (77 kg 2×2 min.) REMIS
28. Piotr Lassak – NKSW vs Krzysztof Kaszubowski – SWD Kraków (77 kg 2×2 min.) REMIS
29. Laura Salajova – Fire Gym vs Ola Bartkowska – 4Fight Dębica (60 kg 2×2 min.) 3:0
30. Daniela Mackova – Fire Gym vs Maria Preisner – Spartan Jasło (60 kg 2X2 min.) 3:0
31. Marcin Konieczny – CSW Leżańsk vs Hubert Kwak – NKSW (71 kg 2×2 min.) 3:0
32. Iga Skwirut – 4Fight Dębica vs Paulina Jaśki – Spartan Jasło (56 kg 2×2 min.) REMIS
33. Anna Sulkova – Fire Gym vs Natalia Stelmowska – Ring Kraków (65 kg 2×2 min.) 0:3
34. Patryk Augustryn – Jarosz Club vs Marcelian Kucharski – Halny (81 kg 3×2 min.) 1:2
35. Maciej Sroka – Jarosz Club vs Denis Dąbkowski – Jenel Club (77 kg 3×2 min.) 0:3
36. Jakub Cuber – SWD Kraków vs. Dariusz Kranc – Spartan Jasło (81 kg 2×2 min.) 3:0
37. Artur Dzido – Top Team Rzeszów vs Kamil Pająk – NKSW (70 kg 2X2 min.) 1:2
38. Filip Wolny – Grappling Kraków vs Kacper Plewa – NKSW (77 kg 2×2 min.) 3:0
39. Dominik Gawlik – 4Fight Dębica vs Paweł Kuliga – NKSW (77 kg 2×2 min.) 0:3
40. Marcin Wilczyński – Ring Kraków vs Patryk Regrec – NKSW (71 kg 2×2 min.) REMIS
41. Tułacz Paweł – 4Fight Dębica vs Dominik Głąb – Halny (65 kg 2×2 min) 1:2
42. Szymon Leszczyński – Ring Kraków vs Oliwier Gondek – Spartan Jasło (71 kg 3×2 min.) 1:2
43. Marcin Brzeżański – Grappling Kraków vs Rafał Leśniak – Gota Kraków (64 kg 2×2 min.) REMIS
44. Dawid Biały – Spartan Jasło vs Gniewko Herbst – Ring Kraków (60 kg 3×2 min.) 0:3
45. Krystian Rozkosz – Paco Team vs Arek Job – Halny (60 kg 3×2 min.) 1:2
46. Milan Varinsky – Fire Gym vs Oskar Czarnecki – Halny (60 kg 2×2 min.) 0:3
47. Grzegorz Mazur – 4Fight Dębica vs Roman Mamchur – Grappling Kraków (70 kg 2×2 min.) 0:3
48. Karol Wójciski – ArtFight Rzeszów vs Paweł Jasiński – Halny (65 kg 2×2 min) 2:1
49. Maciej Antkiewicz – Art Fight Rzeszów vs Knonrad Małek – Halny (65 kg 2×2 min.) 3:0
50. Tomasz Kosiba – Spartan Jasło vs Michał szwajos – NKSW (65 kg 2×2 min.) REMIS
51. Denis Kulmykov vs Piotr Leja – NKSW (70 kg 3×2 min.) 3:0
52. Michał Panek – ArtFight Rzeszów vs Łukasz Rusnak – NKSW (70 kg 2×2 min.) 3:0
53. Ernest Rzepko – ArtFight Rzeszów vs Max Truty – NKSW (70 kg 2×2 min.) REMIS
54. Bartosz Rewera – Spartakus Rzeszów vs Roman Mamchur – Grappling Kraków (70 kg 2×2 min.) 1:2 
55. Mateusz Bieniasz – Spartakus Rzeszów vs Wiktor Markowicz – Grappling Kraków (70 kg 2×2 min.) 3:0

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź